Ranch Simulator Bedava İndir (PC)

 Ranch Simulator Bedava İndir (PC)
Okunuyor Ranch Simulator Bedava İndir (PC)

Ranch Simulator Bedava İndir sayesinde oyunu PC cihazlarınıza yükleyebilirsiniz. Toxic Dog tarafından geliştirilen eğlenceli simülasyon oyununu Steam ile nasıl bedava indirebileceğinizi tüm detaylarıyla burada anlattık. 2021 yılı boyunca Ranc Simulator oyununu oynamak isteyen oyun severler nasıl bilgisayarlarınıza bedava indirebileceklerini bu rehberden öğrenebilecekler. Herhangi bir illegal dosya veya sahte dosyalar olmadan tamamen ücretsiz bir şekilde gerçek oyunu indirme yöntemlerini anlatacağız.

Steam platformunda ücretli olarak satılan Ranch Simülator oyununu bedava indir ve indirimli veya kampanyalardan yararlanma imkanlarını da bulabileceksiniz. Amacımız Türkiye’de ki oyun sevenlere günümüz popüler oyunlarını aktarabilmek. Yükselen kur farkından dolayı ülkemizdeki oyun fiyatları da bir hayli yükselmiş durumda. Her ay çıkan onlarca kaliteli yapım arasından bir tanesi almak için seçim yapmak zorunda kalıyoruz.

Son zamanlarda ünlü Twitch yayıncılarının da oynadığı bu oyun gündemde. Bizde sizlere bedava indirmenizi sağlayacak yöntemleri araştırıp bir rehber haline getirmek istedik. Ranch Simulator Bedava İndir ile ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz. Detaylar güncellenmeye ve eklenmeye devam edilecektir. Şimdiden hepinize keyifli oyunlar diliyoruz.

Ranc Simulator Nedir?

Aile çiftliğiniz bir zamanlar büyükbabanın gurur ve mutluluk kaynağıydı ancak burası zor zamanlardan geçti ve şimdi durumu tersine çevirmek senin elinde. İzbe ve ormanlık bir vadide bulunan bu viran olmuş çiftlik evi, onu bölgedeki en başarılı çiftliğe dönüştürmeye çalışırken senin tüm becerilerini sınayacak. Yalnız başına veya en fazla dört kişilik ortaklaşa çok oyunculu modda da oynanabilir.

Yıllar, aile çiftliğinize pek de nazik davranmamış. Bu yüzden, eski ihtişamına kavuşması için zaman ve para harcamak gerekecek. Yerel nalburlardan alet satın al ve yeniden inşa projende sana yardımı dokunacak birtakım araçları garajdan envanterine ekle. Ana evi yenile, hangi çiftlik hayvanlarını yetiştirmek istediğini belirle ve onları güvende tutacak ahır, kümes ve meraları inşa et.

Büyük inşaat projeleri işin bir kısmı. Peki ya proje giderleri nasıl ödenecek? İşte bu da senin çiftçilik becerilerine kalmış. İşletmeyi kâr getirecek şekilde yönetmenin sırrı; günbegün çalışmaktır. Çiftlik hayvanlarını seçip, çiftliğine koyduğunda sağlıklı kalmalarını sağlamak için onlara düzenli olarak yemek ve su vermelisin. Sağlıklı çiftleştirme ve yavru ıslahı, sürülerinin nüfusunu bir hayli artırmanı sağlayacaktır — Ne kadar çok mal satarsan, çabaların karşılığında da o kadar fazla gelir elde edersin.

Sıcak çiftlik evinin dışında, vahşi yaşamla dolu kocaman bir açık dünya seni bekliyor. Biraz stres atmak istediğinde emektar tüfeğini alıp ormana giderek geyik ve ayı avlamaya ne dersin? Yine de unutma; vahşi doğanın kendi kuralları vardır ve çevredeki tek becerikli avcı da sen değilsin. Rüyalarını kâbusa çevirmek isteyen aç kurtları durdurmak için zaman zaman keskin gözlerin ve atik ellerine çiftlikte de ihtiyaç olacak.

Ranch Simulator Bedava İndir

Şuanda Steam üzerinde erken erişimde olan Ranch Simulator oyunuyla ilgili “Bedava İndir” şeklinde yapılan aramaları fark ettiğimiz için bu içeriği oluşturduk. Günümüzde bir çok popüler platform oyun severlerin dikkatini çekmek için kampanyalar düzenliyorlar. Düzenledikleri bu kampanyalar ve çekilişlerde Ranch Simulator oyununu hediye olarak dağıtıyorlar. Bu sayede buradan kazanacağız kodlarla Steam platformunda oyunu hediye olarak ücretsiz alabiliyorsunuz. Aynı zamanda Siber Star ekibi olarak her ay onlarca oyuncuya tarafımızca Ranch Simulator oyunu hediye edilecektir. Bunu kazanmak için yapmanız gerekenleri aşağıda anlattık. Ranch Simulator Bedava İndir rehberimizde herhangi bir illegal yöntem bulunmamaktadır. Tamamen legal yöntemlerle nasıl oyunu bedava indirebileceğiniz anlatılıyor.

Ranch Simulator Bedava İndir
Ranch Simulator Bedava İndir

İnşaatçı. Çiftçi. Avcı. Tüccar. Çiftçilik herkesin yapabileceği bir iş değildir. Ailenin virane çiftlik evini, vadinin en başarılı çiftliğine dönüştürmek için gerekli becerilere sahip misin? Öyleyse bu tek ve çok oyunculu, bağımlılık yapan açık dünya simülatöründe kendini vahşi doğaya bırakma vakti. Açıklamalarıyla Steam platformunda oyun sevenlerin karşısına çıkan Ranch Simulator oyununu bedava indirmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz. Aynı zamanda oyun hakkında merak ettiğiniz soruları cevaplamaya devam ediyoruz. Oyunu indirmeden önce muhakkak aşağıdaki sistem gereksinimleri kontrolünü yapınız.

Ranch Simulator İndirmeden Önce Sistem Gereksinimleri Kontrolü:

MİNİMUM:

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit versions only)
 • İşlemci: Intel Core i5-3570K or AMD FX-8310
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 760 or AMD Radeon RX 470
 • DirectX: Sürüm 12
 • Depolama: 15 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit versions only)
 • İşlemci: Intel Core i7-4790 or AMD Ryzen 3 3200G
 • Bellek: 12 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB / GTX 1660 Super or Radeon RX 590
 • DirectX: Sürüm 12
 • Depolama: 15 GB kullanılabilir alan


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın