e
sv

Rebrand ly PUBG 90 İndir (2022)

5396 Okunma — 08 Eylül 2022 13:00
Rebrand ly PUBG 90 İndir
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Rebrand ly PUBG 90 İndir işlemleri nasıl yapılır? sorusunu 2022 yılında android kullanıcılarına telefondan nasıl yapacaklarını anlattık. Burada dikkat edeceksiniz. Amacımız oyuncuları hileye özendirmek kesinlikle değildir. Amacımız Rebrand ly PUBG 90 İndir gibi bir soru soran oyuncuya aslında neden yapılmaması gerektiğini anlatmaktır. Bunu nasıl yapabileceğini merak eden oyuncu hile kullanmaya müsait fakat henüz kullanmamış oyunculardır. Bu tür PUBG Mobile oyuncularına erişerek onlara sordukları sorunun aslında düşecekleri tuzağın bir habercisi olduğunu göstereceğiz.

Yani siz hile kullanmak istiyor ve düşünüyorsanız bu yazımızdan sonra fikrinizden vazgeçeceksiniz. Çünkü işin içerisine illegal girdiği zaman aslında sizin yaptığınızın değil de size yapılmaya çalışanın tehlikeli olduğunu anlamış olacaksınız. Mobil sektörün büyümesiyle birlikte artık hırsızlar kapkaççılık yapmıyor hırsızlıklarını mobil cihazlarda devam ettiriyorlar. Sizde farkında olmadan cüzdanınızı ve değerli bilgilerinizi bu hırsızlara teslim ediyorsunuz.

Geçtiğimiz yıl milyonlarca dolar ve bir o kadar da edecek değerde bilgiler çalındı. Tabi ki tüm bunlar bir kişiden çalınmadı. Az az da olsa totale baktığımızda tüm dolandırılan oyuncular bir hayli büyük paralar anlamına geliyor. Kendinizi bu mağdurlar arasında görmek istemiyorsanız Rebrand ly PUBG 90 İndir sorusunu bir daha sormayın.

Rebrand ly PUBG 90 İndir

Rebrand ly PUBG 90 İndir cihazınıza indireceğiniz programlar aracılığıyla aktif olur ve oyun içerisinde hilenin özellikleri doğrultusundaki illegal olayları gerçekleştirebilirsiniz. Yani Android Telefonlarınıza veya Bilgisayarınıza indireceğiniz hile dosyası zaten hilenin aktif olmasını sağlayacak unsur olduğu için ekstra bir şeyler yapmanıza gerek kalmaz. Fakat buradaki en büyük sorulardan bir tanesi hile olduğumu nasıl belli etmem oluyor. Hile kullandığınız eninde sonunda anlaşılacaktır.

PUBG Mobile Hile Nasıl Yapılır?
Rebrand ly PUBG 90 İndir

Hem oyun içerisinden ceza yememeniz için hem de dolandırıcıların tuzaklarına düşmemeniz için sizlerin bu tür hileler kullanmasını istemiyoruz. Çünkü cihazlarınıza yükleyeceğiniz bir tane zararlı yazılım içeren dosya sizi çok büyük sıkıntılara sokacaktır. PUBG Mobile gibi popüler oyunlarda oyuncuların hile kullanabilecekleri varsayılarak olmayan yalan yanlış hileleri oyunculara çalışırmış gibi gösterip İnternete yayıyorlar.

Çeşitli sosyal medya mecralarında bu iddia ettikleri hilelerin varlığına inandırdıkları oyuncuları da bir dosya indirmeye yöneltiyorlar. Bu dosyaların içerisinde yer alan zararlı yazılımlar da başta banka hesap bilgileriniz olmak üzere tüm kişisel bilgilerinizin çalınmasına sebep olacaktır. Yani aslında sizin çalıştığına inandığınız hile bırakın çalışmayı sizin dolandıracak bir tuzaktır.

2022 yılı boyunca özellikle Rebrand ly PUBG 90 İndir arasında UC Hilesi ve Wall Hack oldukça popüler. Oyuncular oyuna para yatırmadan çeşitli hilelerle oyundaki özel eşyaların sahibi olmak istiyorlar. Tabi ki böyle bir şey söz konusu değil. Sadece buradaki amaç oyuncuların işine yarayacak bir hilenin var olduğuna inandırmak ve sonrasında buna inanları dolandırmak.

Rebrand ly PUBG 90 İndir – Nedir?

Rebrand ly PUBG 90 İndir gerçekten de hile yapmayı düşünmeyen oyuncuların bile ilgisini çekebilecek bir soru. Kim istemez ki oynadığı bir oyunda en iyi eşyalara sahip olmayı?. Bu yüzden bu tür hileler kullanmayı düşünmeyen oyuncuların bile deneyebileceği bir cazibeye sahip. Fakat bu tam olarak da göründüğü gibi değil.

PUBG Mobile UC Hilesi Nasıl Yapılır?
Rebrand ly PUBG 90 İndir

PUBG Mobile oyun içi para birimi olan UC için ayrı bir sunucu ve sistem kurmuş durumda. Yani klasik oyunlardaki para hilesi mantığı bu oyunda işe yaramaz. APK Dosyasının içini açıp kodlarla oynamak böyle bir hileyi var edemez. Bunun için özel korunan sunucuya kaçak olarak girerek kodlardan çekmeniz ve tekrar düzeltmeniz gerekmektedir. Böyle bir şey mümkün olsa da kısa sürede yakalanacağı için her halükarda işe yaramaz.

PUBG Mobile Hileleri Hakkındaki Gerçekler

Peki PUBG Mobile UC Hilesi diye bir şey yok, peki neden varmış gibi gösteriyorlar?. İşte tam da bu soruyu cevaplarken işin gerçekleri ortaya çıkıyor. Oyunda bir çok hile mevcut fakat geçrek olduğu iddia edilen ve olmayan yüzlerce hile daha var.

Örneğin; PUBG Mobile UC Hilesi, böyle bir şeyin mümkün olmamasına rağmen varmış gibi gösterilmesi bir tuzak. Oyunculara sunulan dosyaların içerisindeki zararlı yazılımlar sayesinde buna inanan oyuncuları dolandırmaya çalışıyorlar. Banka hesaplarınıza erişip sizleri büyük sıkıntılara sokacak zararlar açabilirler.

Rebrand ly PUBG 90

Rebrand ly PUBG 90 İndir yapan oyuncular oldukça kolay yakalanıyorlar. Eğer yukarıda anlattığımız gibi dolandırıcıların değilde gerçekten çalışan bir hile bulduğunuzu varsayalım. Oyunda giriş yaptığınız anda güvenlik sistemi cihazınızın arka planını tarıyor. Arka planda çalışan zararlı ve illegal bir program tespit ettiği anda sizin IP numaranız üzerinden oyuna giriş yasağı koyuyor ve ban yemiş oluyorsunuz.

PUBG Mobile UC Hilesi 2021 Nasıl Yapılır?

Diyelim ki sizin hileniz bu güvenlik duvarına yakalanmıyor. Oyun içi anormal tepkileriniz yüzünden bir kişinin dahi şikayet etmesiyle hemen yakalanacaksınız. Şikayetin arından hesabınız incelenir ve kullandığınız illegal yazılım olan hile kolaylıkla fark edilir. Ve sonuç yine ban yediniz.

2022 Yılında PUBG Mobile oyununda hile kullanan oyunculara ağır cezalar verilmeye başladı. Bir oyunda ban yediğinizde yeni bir hesap açıp oynamaya devam edebiliyorsunuz. Fakat artık PUBG Mobile oyununda ban yerseniz o cihazla bir daha oyuna girmeniz imkansız hale geliyor.

PUBG Mobile Hile Çeşitleri

PUBG Mobile oyununda bir çok çeşit hile bulunmaktadır. Tabi ki bunlardan bir çoğu çalışmayan fakat çalışıldığı iddia edilen hilelerdir. Tüm bunları aşağıda listeliyor ve hakkında yaptığımız araştırma sonuçlarını sizlerle paylaşıyoruz. PUBG Mobile Hile Açma sorusunda işinize yarayabilecek önemli bir cevap olacaktır. Eğer merak ettiğiniz bir sorunuz olursa yorum olarak yazabilirsiniz. Aynı zamanda PUBG Mobile Hileleri 2022 yazımıza göz atabilirsiniz.

UC Hilesi

PUBG Mobile UC Hilesi 2022 diyerek piyasada boy gezen tüm dosyaları inceledik ve intihar etmenin bir başka yolu olduğuna kanaat getirdik. Oyunu yapan firmanın yabancı olmasından dolayı oyun içerisindeki (uc) adında satılan sanal paralarında çok pahalı olduğunu biliyorsunuz.

Eğer asgari ücret ile çalışan veya orta sınıf bir ailenin ferdi iseniz bu tür oyunlara para yatırmak kumar alışkanlığından daha beter bir durum. Kumardan daha kötü dememizin sebebi bu sisteme bulaşanlar hiç bir şekilde kazanamıyorlar.

Wall Hack Hilesi

PUBG Mobile Wall Hack Hilesi 2022 bu senenin en çok ilgi göreceği ve oyuncuların en çok zarar göreceği bir hile konusu diyerek söze başlayalım. Hile kullananları cezalandırmak için sürekli sistemler geliştiriyorlar fakat hile kodlayan programcıların bu sistemleri sürekli aşacak bir başka hile yapmayı başarıyorlar.

Her yıl olduğu gibi bu yılda PUBG Mobile Wall Hack Hilesi 2022 yılının başlarında kullanan oyuncular seri olarak cezalandırıldıktan sonra yılın ortalarında yeni çıkacak hileleri göremeyecekler ve ceza veremeyecekler. Bu sistemi bilen çoğu profesyonel hile kullanıcısı bir süre bekleyip ban şovunun ardından hileleri uzun süre sıkıntısız kullanmaya başlayacaklar. Oyun yönetim ekibinin bunları göz önünde bulundurarak yeni yılda daha farklı önlemler alması gerekiyor.

PUBG Mobile Lite Ace Gold (AG) Hilesi

PUBG Mobile Ace Gold (AG) Hilesi oyuna 13 sezon ile birlikte gelen güncellemelerle eklenen yeni para birimine ait bir hiledir. Oyunda yeni para birimiyle alınabilen eşyaları almak isteyen oyuncular bu hile türünü kullanmak isteyecekler. Önceden konuyla ilgili bir araştırma yaparak oyuncuları uyarmak maksadıyla içeriğimizi güncellemeye karar verdik.


etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Rebrand ly PUBG 90 İndir (2022)