Recep İvedik 6 Fragmanı ve Vizyon Tarihi

Recep İvedik 6 Fragmanı ve Vizyon Tarihi

Recep İvedik 6 fragmanı nihayet yayınlandı. Filmin vizyon tarihi ve hikayesine ait detayları burada güncel olarak okuyacaksınız. Recep ivedik 6 fragmanı tüm eleştirilere rağmen gümbür gümbür geliyor. Daha önce film yapımcıları ve sinema işletmecilerinin aralarında geçen tartışmalar sonrasında çıkacağı duyurulan recep ivedik filminin 6. serisine ara verilmişti.

Filme ismini veren Recep İvedik karakterini daha önce duymamış ve görmemiş yoktur. Herkesin bildiği, kimisinin sevip kimisinin nefret ettiği bir karakteri hayatımıza sokan Şahan Gökbakar’ın canlandırdığı ve yarattığı bu karakter aslında daha önceden oluşturduğu bir tiplemeydi.

Recep İvedik 6 fragmanı yayınlanmadan yaklaşık 1 ay öncesinde Şahan Gökbakar’ın İnstagram hesabından yaptığı paylaşımda filmin vizyon tarihini öğrendik.

8 Kasım 2019 tarihinde sinemalarda bizleri bekliyor olacak.

Recep İvedik 6 Fragmanı ve Hikayesi

Recep İvedik 6 ilk fragmanı YouTube üzerinden yayınlandı. Başrol karakteri Recep bu sefer Kenyayı bir birine karıştırmaya gidiyor. Issız ormanlarda kendi doğasını bulacak ve ölümcül hayvanlarla savaşacak. Bol komedinin bizi beklediği yapım hakkında eleştirmenlerin ağır yorumları hazır.

Recep İvedik 6 Fragmanını aşağıdan izleyerek film hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Recep İvedik 6 Fragmanı

Daha önce Netflix’in bu film için 3,5 milyon dolar teklif ettiği yönünde iddiaları paylaşmıştık. Film sinemalarda yayınlanmaya başladıktan kısa bir süre sonra bu haberin doğru olup olmadığını kesin net bir şekilde öğrenebileceğiz.

18
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.