Red Ball 2021 Oyunu Oyna

 Red Ball 2021 Oyunu Oyna
Okunuyor Red Ball 2021 Oyunu Oyna

Red Ball 2021 Oyunu Oyna ile yeni oyun serisinin son oyununu tarayıcılarınız ve akıllı cihazlarınızdan hemen ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Zıplayan Kırmızı Top oyunu ile yaşayacağınız aksiyona bam başka bir deneyim kazandırmış. Macera oyunları kategorisinde yayınlanan Red Ball 2021 isimli yeni oyun Ultimate D2S Arcade Game tarafından paylaşılmıştır. Daha önceki oyun serilerinin İnternette ne kadar popüler olduğunu ve binlerce oyuncunun her gün oynadığını biliyoruz. Şimdi yeni çıkan Red Ball 2021 Oyna seçeneklerinin de oyunu gören oyuncuların aratmaya başlayacaklarını da tahmin ettiğimiz için hazırladık.

Red Ball 2021 Oyna

Red Ball 2021 oyununun oynanabilmesini sağlayacak olan bağlantılara aşağıda yer ayrılmıştır. Daha önceki oyunlarının aksine daha macera ve aksiyon dolu bir serüvene hazırlıklı olun. Basit yöntemlerle dahi oynanabilen bir oyunsa bile stratejiniz ilerlemenizi sağlayacak önemli bir faktör. Red Ball 2021 Oyna seçenekleri haricinde oyun nasıl oynanır? gibi önemli sorularınızı da cevaplamaya çalıştık. Kırmızı renkteki topu yönetirken doğru yerlerde yeteri kadar zıplayarak karşınıza çıkan engellerden geçmeniz lazım. Red Ball 2021 Oyna ile ilgili tüm versiyonlarını da burada bulabileceksiniz.

Red Ball 2021 Oyna
Red Ball 2021 Oyna

Android ve İOS işletim sistemine sahip akıllı telefonlarınızın uygulama mağazalarından oyunu indirip oynayabilirsiniz. Detaylar eklenmeye devam edilecektir. Şuanda Red Ball 2021 isimli oyunu tarayıcı üzerinden oynamak isteyen oyuncular için bu rehberi hazırladık. Tabi ki uygulama mağazası üzerinden oyunu cihazlarına indiremeyen oyuncularda buradan oynama şanslarını kullanabilirler.

Nasıl Oynanır?

? Topu yuvarlamak için sağ ve sol ok tuşlarını kullanın
? Topu atlamak için yukarı ok tuşunu kullanın
? Tehlikeli engellerin önünde zıplayan topu durdurmak için aşağı ok tuşunu kullanın.
? Topu topla yönlendirmek için sihirli kapıyı bulun ve bir sonraki seviyeye geçin
? Arpalı kutuları toplamayı unutmayın
? Gittikçe daha zor ama ilginç seviyelerde kendinize meydan okuyun.

Red Ball 2021 Oyunu

Red Ball 2021- Roller Ball: Bounce Ball Heroes en ilginç zıplayan top oyunlarından biridir. Kırmızı büyük topun önceki versiyonlarıyla ilgileniyorsanız, bu versiyonu, zıplayan top kahramanı görmezden gelemezsiniz. Basit kontrol, çekici özellikler ve zorlu maceralar ile Kırmızı zıplayan top, en iyi zıplayan top oyunlarından biri olarak kabul edilebilir!
Silindir topunu mekanik bir arazide yuvarlayın, zıplayın ve zıplayın! Görevin, tüm kötü kareleri fethederken yıldızları toplamak. Bazı bölgelerde ölümcül hareket eden lazerler bulunur. Her alanda güvenli bir şekilde ilerlemek için nihai hassasiyetle yuvarlayın!

Red Ball 2021- Roller Ball: Bounce Ball Heroes‘un Özellikleri

 • Topu yuvarlamak için 100’den fazla seviye
 • Güzel renkli grafikler
 • Savaşmak için çeşitli kötü canavarlar
 • Basit ama bağımlılık yapan oyun
 • Maceralarla dolu muhteşem seviyelere sahip fizik tabanlı platform oluşturma.
 • Optimize edilmiş boyutta pürüzsüz ve mümkün olan en iyi grafikler.
 • Daha benzersiz seviyeler, patron dövüşü, zorluklar ve eğlence için bizi takip etmeye devam edin!
 • Fizik tabanlı benzersiz ve zorlu platform oluşturma seviyeleri.
 • Eşsiz engeller, düşmanlar ve dinamik ve fizik temel öğesi.
 • Tüm ekran boyutlarıyla (tablet, telefon) uyumludur.
 • Sezgisel dokunmatik düğme kontrolleri.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın