Red Dead Redemption 2 Çıkış Tarihi Açıklandı

Red Dead Redemption 2 Çıkış Tarihi Açıklandı

Red Dead Redemption 2, PC (Bilgisayar) Çıkış Tarihi resmi olarak açıklandı. Rockstar Games’in yaptığı resmi açıklamaya göre Red Dead Redemption 2, çıkış tarihi, PC kullanıcıları için geliyor. Daha önce bu oyun hakkında oyun sevenlerin yaptığı teoriler ve geliştirici ekibin paylaştıklarını sizlere aktarmıştık. Oyunun duyurulduğu andan itibaren tüm dünyada oyun sevenler tarafından takip edilmeye başlandı.

Rockstar Games remsi twitter hesabından yaptığı Red Dead Redemption 2 paylaşımı ile PC kullanıcıları sevindirecek çıkış tarihi duyurusunu’da yapmış oldu.

Red Dead Redemption 2 Çıkış Tarihi

Red Dead Redemption 2 Çıkış Tarihi

İngilizce seviyeniz yetiyorsa resmi yapılan paylaşımı inceleyebilirsiniz. Çeviri ile tam karşılığını alamayıp eksik ve yanlış bilgiler edinebilirsiniz. Bizim yazımız oyun sevenleri heyecanlandıracak bu haber hakkında sizlere özet bilgiler sunmak. Red Dead Redemption 2 Çıkış Tarihi resmi olarak duyurulduğu anda burada güncel olarak sizlerle paylaşılmaya devam edilecek. PC (Bilgisayar) , Xbox ve PS (PlayStation) platformu sahipleri için çıkış tarihleri resmi olarak geliyor.

Red Dead Redemption 2 Çıkış Tarihi: PC (Bilgisayar)

Yapılan resmi duyuruda Red Dead Redemption 2 Çıkış Tarihi: PC (Bilgisayar) kullanıcıları için duyuruldu.

5 Kasım 2019

Oyun yaklaşık olarak 1 ay sonra satışa başlayacak. Oyun hakkında paylaştığımız diğer haberleri okuyarak daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Red Dead Redemption 2 Çıkış Tarihi: PS4 (PlayStation 4)

Henüz resmi bir açıklama yapılmadı fakat Red Dead Redemption 2 PS4 çıkış tarihi yaklaşık 2 ay sonra olacağı yönünde.

Red Dead Redemption 2 Çıkış Tarihi: Xbox

Red Dead Redemption 2 Çıkış Tarihi, Xbox ve Xbox One kullanıcıları için henüz duyurulmadı. Çıkış tarihleri ile ilgili bilgiler geldiği zaman güncel olarak burada görebileceksiniz.

6
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.