Red Dead Redemption 2 (%100) Türkçe Yama 2020

 Red Dead Redemption 2 (%100) Türkçe Yama 2020
Okunuyor Red Dead Redemption 2 (%100) Türkçe Yama 2020

Red Dead Redemption 2 (%100) Türkçe Yama 2020 ile tüm oyun sevenleri sevindirecek bir haberi sizlerle paylaşıyoruz. Profesyonel çeviri ekibi hazırlamıştır. Notu ile bizlere bildirilen RDR 2 Türkçe Yama dosyalarını hemen incelemeye başladık. Oyunun en güncel ve son versiyon, sürümüne ait bir yamadır. Oyun içi paketler, yeni bölümler ve görevleri’de Türkçe alt yazılı bir şekilde oynayabileceksiniz. Red Dead Redemption 2 Türkçe Yama dosyaları ücretsiz yani bedava olarak sunulmaktadır.

Daha önce hikaye yönünden kuvvetli popüler bir çok oyunu Türkçeye çeviren cvm ekibi tarafından hazırlanmıştır. Oyun içerisinde arayüz, ayarlar ve oyun içi tüm metinlerin çevirisi yapılmış durumda. Çok kısa bir süre sonra RDR 2 Türkçe Yama %100 olarak paylaşılacak. Takipte kalarak hiç bir ücret ödemeden bedava bir şekilde yamadan yararlanabilirsiniz. Yapmanız gerekenleri aşağıya yazacağız.

Red Dead Redemption 2 Türkçe Yama

Red Dead Redemption 2 Türkçe Yama olarak verilecek 2020 yılına ait %100 tamamlanmış güncel dosyaları oyun klasörünün içerisine aktardığınız zaman aktif olacak. Bilgisayar ve PS platformlarında çalışacak olan bu yamayı sizlere bedava olarak aktaracağız. Şimdi isminizi kayıt ettirerek yamanın paylaşıldığı tarihte ücretsiz olarak mail alabilirsiniz. Eğer şimdi kayıt oluşturmazsanız paylaşılacak olan RDR 2 Türkçe Yama ücretli olarak satın almak zorunda kalacaksınız.

Red Dead Redemption 2 Türkçe Yama
Red Dead Redemption 2 Türkçe Yama

Şimdi Başvuru yapan herkes Red Dead Redemption 2 Türkçe Yamasını ücretsiz olarak alabilecek. Eğer başvuru yapmayanlar için yama 30 TL olarak satılacak.

RDR 2 Türkçe Yama Başvurusu

RDR 2 Türkçe Yama 2020 yılına ait güncel dosyalardan oluşmaktadır. Oyun içerisindeki tüm metinler ve yazılar %100 olarak profesyonel bir şekilde Türkçeye çevrilmiştir.

  • Konuyla ilgili yorum yazın
  • İsim ve Mail adresinizi doğru girin
  • Yazıyı en az 1 sosyal medya hesabında paylaşın
RDR 2 Türkçe Yama
RDR 2 Türkçe Yama

Yukarıdaki 3 maddeyi yapan herkesin Başvurusu kabul edilecektir. Başvuru yapmayanlar Red Dead Redemption 2 Türkçe Yama dosyalarından ücretsiz olarak yararlanamayacak.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın