e
sv

Reddit R Place Oyna (2022) Bayrak Savaşı

49523 Okunma — 04 Nisan 2022 14:28
Reddit R Place Oyna (2022) Bayrak Savaşı
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 1

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Reddit R Place Oyna ile 2022 yılında Bayrak Savaşı olarak da bilinen Pixel mücadelesine nasıl giriş yapacağınızı anlatıyoruz. Burada verilen link ile hemen giriş yaparak hileli gibi mücadeleye dahil olun. Reddit tarafından başlatılan bu etkinlik kapsamında açılan alanda dakika da dolan 5 pixel hakkınızı kullanarak bayrak ağırlıklı çizimlere dahil olabilirsiniz. Türkiye’de de katılım sağlanan bu etkinliğe izimizi bırakmak için birlik olmamız gerekiyor. Twitch TV platformu üzerinden yayıncılar yüz binlerce kullanıcıyı bir araya toplayarak Reddit R Place Oyna sayesinde ülkemizin adını duyuracak bir birliği oluşturdu. Eğer sizde bu mücadelede katkınız olsun istiyorsanız ve sempatizanlardan ülkemizi uzak tutmak istiyorsanız aşağıda verilen linki kullanarak giriş yapabilirsiniz.

Reddit üzerinde bulunan R Place isimli sayfada oynanabilen bu oyun aslında bir oyundan ziyade dünyanın her köşesindeki İnternet kullanıcılarının birlik mücadelesi haline geldi. Topluluklar kendilerine ait görseller pixelleri boyayarak oluşturuyor ve başka kullanıcıların bunu bozmaması için mücadele veriyor. Bazı büyük topluluklar ise kendilerinden daha küçük olan topluluklara saldırarak onların Reddit R Place eserlerine zarar vermeye çalışıyorlar. Sizde hem ülkemizi korumak hem de sevdiğiniz yayıncılarla bu savaşa ortak olmak istiyorsanız 2022 yılındaki güncel Reddit R Place Oyna seçeneğinden hemen katılabilirsiniz. Detaylar güncel olarak buradan paylaşılmaya devam edilecektir.

Reddit R Place Oyna (2022)

Reddit R Place hakkında merak edilen diğer soruları da buradan cevaplayacağız. Dünyada milyonlarca katılımcının aktif olarak savaştığı bu düzende son günlere yaklaştık. Son saatlere girerken Reddit R Place Oyna ile sizde bu savaşta ülkemizdeki eserleri koruyabilirsiniz. Yabancı olan yüzlerce farklı ülkedeki İnternet kullanıcıları hem kendi eserlerini korumak hem de başka eserlere zarar vermek için uğraşıyor. Twitch TV platformundaki yayıncılar ve farklı platformlardaki büyük kullanıcılar buradaki eserlerimizi korumak adına herkesi bir çatı altında toplamaya çalışmaktadır. Reddit R Place Oyna sayesinde Elraen gibi yayıncıların safına girerek onlarla birlikte bu eserlerimizi koruyalım.

Reddit R Place Oyna 2022
Reddit R Place Oyna (2022)

İlk olarak 2017 yılında başlatılan bu etkinlik başlarda binlerce kullanıcıların katıldığı küçük bir etkinlikti. Fakat 2022 yılında tahmin edilemeyecek derecede milyonlarca kullanıcının katılması ile büyük bir savaş halini aldı. Bayrak Savaşı olarak da anılmaya başlanan bu pixel savaşlarında amaç eserleri korumak olduğu gibi başkalarının eserlerini bozmaktan da geçiyor. Aslında bir deney olarak başlatılan bu etkinlik büyük katılımlarla bir oyun halini almaya başladı. Reddit R Place Oyna için yukarıda verilen linki tercih ederek hemen giriş yapabilirsiniz. Sormak istediğiniz sorularınız varsa yorum olarak yazmanız yeterli olacaktır.

Reddit R Place Bayrak Savaşı Oyna Nedir?

Reddit R PLace yani Bayrak Deneyi olarak da aktarılan bu oyun herkes tarafından merak edilmektedir. Deney, kayıtlı kullanıcıların bir milyon (1000×1000) piksel karelik boş bir tuval üzerine tek bir renkli piksel (veya “döşeme”) yerleştirebilecekleri ve belirli bir süre bekleyebilecekleri /r/place adlı bir alt dizine dayanıyordu. başka yerleştiriyor. 2017’de, deneme boyunca bekleme süresi 5 ila 20 dakika arasında değişiyordu ve kullanıcı piksellerinin rengini on altı renkten oluşan bir palet arasından seçebiliyordu.

1 milyondan fazla kullanıcı tuvali düzenleyerek toplamda yaklaşık 16 milyon karo yerleştirdi ve deneme sona erdiğinde 90.000’den fazla karo yerleştirildi. kullanıcılar aktif olarak görüntülüyor veya düzenliyorlardı. Deney, Reddit’in çevrimiçi topluluklarının kültürünü ve bir bütün olarak İnternet kültürünü temsil etmesi nedeniyle takdir edildi.

28 Mart 2022’de Reddit, 1 Nisan 2022’den itibaren Place’in yeniden başlatıldığını duyurdu. Şu anda devam ediyor ve dört gün sürmesi planlanıyor. Yukarıda sizlerle paylaştığımız Reddit R Place Oyna butonu tamamen günceldir ve sizi doğrudan oyuna yönlendirecektir. Herhangi bir hile veya script sayesinde botlar kullanmaya çalışanlar da oldukça fazla. Fakat oyunla ilgili herhangi bir hile bulunmamaktadır.


etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Reddit R Place Oyna (2022) Bayrak Savaşı