Rescue Cut – Rope Puzzle OYNA

 Rescue Cut – Rope Puzzle OYNA
Okunuyor Rescue Cut – Rope Puzzle OYNA

Rescue Cut – Rope Puzzle Oyna ile oyunu cihazlarında sorunsuz ve sıkıntısız şekilde oynamak isteyen oyuncular için bu yıl özel olarak bu içeriği hazırladık. Rescue Cut Oyna ile oyunun tarayıcı üzerinden oynanabilen bağlantısını ücretsiz şekilde sizlere sunuyoruz.

Android ve İOS işletim sistemli akıllı mobil cihazların uygulama mağazalarında oyunlar arasındaki kendi kategorisinde uzun bir süredir lider olarak duran başarılı oyunun milyonlarca indirmesi bulunuyor. Türkçesi Kurtarmak için Kes olarak çevrilen Rescue Cut Oyunu Oyna ile dilediğiniz cihazda oyunu rahatça oynayabileceksiniz.

Rescue Cut – Rope Puzzle Oyna ile oyunu oynamak isteyenler için oyunun nasıl bir mantıkta olduğunu ve nasıl oynamaları gerektiğini aşağıda anlatıyoruz. Aynı zamanda oyun hakkında sormak istediğiniz soruları bizlere yorum olarak yazabilirsiniz.

Rescue Cut Oyna

Rescue Cut Oyna
Rescue Cut Oyna

Rescue Cut Oyna ile dilimize çevrilen Kurtarmak için Kes adlı oyunun mantığını isminden az çok anlamışsınızdır. Zaten hali hazırda mobil platformda milyonlarca indirme barajını geçerek aldığı ödüllerle gündemde olan popüler oyunu herkesin oynayabilmesi adına böyle bir içerik oluşturduk.

Rescue Cut – Rope Puzzle Oyna ile ilgili bağlantıyı sizlere sunduk fakat öncesinde oyunun mantığından ve nasıl oynandığından bahsedelim. Kötü niyetli adamlar bizi kaçırıp bir odada ip ile bağlıyorlar. Amacımız kötü adamlara, kurulan tuzaklara yakalanmadan ipi doğru keserek kendi adamımızı odadan sağ bir şekilde çıkartmak.

Oyunu Bilgisayar veya Laptop üzerinden oynamak isteyen oyuncular Rescue Cut Oyna dediğinde yön tuşları ve fare ile rahatça oynayabilecekler. Aynı zamanda oyunu Tablet, Telefon gibi mobil cihazlardan oynamak isteyen oyuncularda ekrana dokunarak oynayabilirler.

Çeşitli oyun sitelerinde paylaşılsa’da bu oyunun en kaliteli ve sorunsuz oynanabilecek halini sizlere sunmak istiyoruz. Rescue Cut – Rope Puzzle Oyna ile ilgili bir hata veya sorunla karşılaşıyorsanız bize aşağıdan yorum olarak bildirebilirsiniz. Herkese keyifli oyunlar.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın