e
sv

Rescue Cut – Rope Puzzle (Tüm Cevapları)

1387 Okunma — 22 Kasım 2019 08:50
Rescue Cut - Rope Puzzle (Tüm Cevapları)
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Rescue Cut – Rope Puzzle oyununda bir sonraki seviyeye geçebilmek için karakterimizi ipten kurtaracak ve çıkış kapısına ulaştıracak cevapları burada bulacaksınız. Kendileri oyunun açıklamasında dünyanın en basit oyunu demesine rağmen oyunu oynadıkça ne kadar zor olduğunu anca oyuncular bilir.

Uçan Kuş oyunundan itibaren basit grafikli oyunların yarattığı hırs ortamı sayesinde milyonlarca oyuncuyu etkilediğini gördükten sonra bu tür oyunların sayısı her geçen gün artmaya devam etmişti. Rescue Cut – Rope Puzzle oyununda takıldığımız seviyelerde yardımımıza koşacak koca yürekli yardım sever insanları bulmak biraz zor olabilse’de böyle insanlar var olduklarını biliyoruz.

Oyunda ilerledikçe karşımıza çıkacak engeller yalnızca iplerle sınırla olmayacak. Silahlı adamlar, doğal afetler ve yırtıcı hayvanlar gibi pek çok tehlikeden kurtularak çıkış kapısına ulaşmamız gerekecek.

YouTube gibi büyük bir video paylaşım sitesinde Rescue Cut – Rope Puzzle cevapları paylaşan yabancı oyunculardan tüm seviyeleri nasıl geçeceğinizi göreceğiniz kaynakları sizlere sunacağız.

Rescue Cut – Rope Puzzle Cevapları

Rescue Cut – Rope Puzzle Cevapları oyunda bir türlü geçemediğiniz ve zorlandığınız seviyelerde yardımınıza yetişecek önemli ipuçlarını barındırıyor. Bu cevapları video ile izlemek tabi’ki sizin için daha etkili ve kolay olacağı için yabancı bir kaynaktan bulduğumuz içeriği sizlere sunacağız.

Tüm seviye cevaplarını ayrı ayrı bölerek paylaşmak yerine hepsini bir konu altında toplayarak sizler için paylaşmamızın sebebi aradığınız cevapları yorulmadan daha kolay bulmanız için.

Rescue Cut – Rope Puzzle Cevapları (1-100):

YouTube video
Rescue Cut – Rope Puzzle Cevapları 1-100

Rescue Cut – Rope Puzzle Cevapları (101-200):

YouTube video
Rescue Cut – Rope Puzzle Cevapları 101-200

Rescue Cut – Rope Puzzle oyununda takıldığınız ve cevapları aradığınız seviyeleri yorum olarak yazarsanız ayrıca sizin için özel bir şekilde anlatabiliriz.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Rescue Cut – Rope Puzzle (Tüm Cevapları)