Ring of Elysium PC İndir – Güncel Rehber

Ring of Elysium PC İndir – Güncel Rehber

Ring of Elysium yani kısaca ROE hakkında bir makele olacak, size nasıl indirip kura bileceğinizi ve sistem gereksinimleri gibi oyun hakkında yararlı içerikler sunacağız. Oyunun beta aşamasında üye ve kayıt olma işlemleri bilmeniz gereken önemli detayları sizlere kısa ve açıkça anlatacağız.

Oyun Garena Louncher sayesinde açılıyor, Bu oyun PC Yani Bilgisayarlar kullanıcıları tarafından kurulup oynanabilen PUBG ve Rules of Survival tarzında hayatta kalma oyunu. Bu louncher yazılımı sayesinde bir çok farklı oyun oynaya bilir veya daha farklı özelliklerinden yararlanabilirsiniz fakat bu makalemizde Garena hakkında değil henüz yeni olmasına rağmen kaliteli bir yapım olduğuna kanat getirdiğimiz Ring of Elysium hakkında olacak.

Aşağıda vermiş olduğumuz link üzerinden oyunu indirip kurun. Üye olmaya başlayalım, oyun henüz beta aşamasında olduğu için dil olarak İngilizceyi seçtikten sonra bölge seçimi olarak Tailand seçmemiz gerekiyor. Bu seçimleri yaptıktan sonra Beta aşaması için Kayıt ekranı karşımıza gelecektir.

[button url=”http://beta-launch.garena.com/” target=”_blank” size=”btn-large” color=”#dd3333″]Ring of Elysium PC İndir[/button]

 

10
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 1 Yorum
  1. Elek dedi ki:

    İşime çok yaradı