Riot Vanguard Crashes Would You Hatası

 Riot Vanguard Crashes Would You Hatası
Okunuyor Riot Vanguard Crashes Would You Hatası

Riot Vanguard Crashes Would You Like to Upload a Crash Report to Riot Hatası alan oyuncular için 2021 yılına özel çözüm yöntemi anlatılmaktadır. Yeni güncelleme sonrası başlayan bu sorunu nasıl çözebileceğinizi anlattık. Riot Games son bilgisayar oyunu olan Valorant için yaptığı geliştirmeler yüzünden oyuncular oldukça fazla hatalarla karşılaşmaya başladılar. Alışıla gelmişin dışında yenilikler için bu FPS oyununda bu tür hatalar görmeye alışsak da yine de bilinmedik bir hata can sıkıyor. Riot Vanguard Crashes Would You Like to Upload a Crash Report to Riot Hatası Çözümü Nedir? sorunu çözmek isteyenler için cevaplandı.

Riot Vanguard Crashes Would You Like to Upload a Crash Report to Riot Hatası

Riot Vanguard Crashes Would You Like to Upload a Crash Report to Riot Hatası olarak adlandırdığınız bu mesaj aslında bir çökme raporudur. Oyun sunucularından kaynaklı yaşanan bazı problemler yüzünden görülen bu mesaj sunucuların kapalı olduğunu gösterir. Oyunun çökmesi, oyuncuların oyuna girememelerine sebep olacaktır. Yani bu bir hata olmadığı için çözüm yöntemi olarak deneyecekleriniz de oldukça sınırlı olacaktır. Çünkü genel olarak Riot Vanguard Crashes Would You Like to Upload a Crash Report to Riot uyarısı sizden kaynaklanan bir sebeple ortaya çıkmaz.

Riot Vanguard Crashes Would You Like to Upload a Crash Report to Riot Hatası
Riot Vanguard Crashes Would You Like to Upload a Crash Report to Riot Hatası

Tam bu bu yüzden bir çözüm uygularken oldukça dikkatli olmanız gerekmektedir. Sizden sebeplenmeyen bir sorun için uyarı gördüğünüzden dolayı. Yapacağınız yanlış bir çözüm yöntemi farklı hatalar ve sorunların da görülmesini sağlayabilir. Bu yüzden aşağıda verdiğimiz özel çözümleri bu sorunla karşılaştıktan sonra hemen yapmayınız. Oyun sunucularının kapalı olduğunu gördüyseniz beklemeniz gerekiyor. Eğer hiç kimse de sıkıntı yok ve sizde bu hata gözüküyorsa Riot Vanguard Crashes Would You Like to Upload a Crash Report to Riot Hatası Çözümü için verdiğimiz adımları uygulayabilirsiniz.

Riot Vanguard Crashes Would You Like to Upload a Crash Report to Riot Hatası Çözümü (2021)

Çökme uyarı olarak gelen bu hatanın çözümünü uygulamadan önce sunucu bilgisini kontrol ediniz. Eğer sunucular kapalıysa bu çözümü uygulamanıza gerek yok demektir. Çünkü oyuna bağlanamıyorken bu tür bir uyarı almanız normal olacaktır. Fakat bazı oyuncular oyuna girebiliyorsa ve bu Riot Vanguard Crashes Would You Like to Upload a Crash Report to Riot Hatası sizde çıkıyorsa aşağıdaki çözüm işinize yarayabilir.

Oyun dosyalarının zarar görmesi tekrar girişleri engelleyecektir. Denetim masası üzerinden program ekle ve kaldıra girerek, hem Valorant hem de Riot Vanguard uygulamalarını kaldırın. Ardından Valorant’ı tekrar kurun. Yeni dosyalar ineceği için bozuk dosyalar da silinecek ve doğru şekilde yüklenecektir. Bunun haricinde resmi bir çözüm sunulmamıştır.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın