Rise of Kingdoms Hesap Silme Linki

 Rise of Kingdoms Hesap Silme Linki
Okunuyor Rise of Kingdoms Hesap Silme Linki

Rise of Kingdoms Hesap Silme işlemini nasıl yapacağını bilmeyen oyuncular için verdiğimiz linki kullanarak basit bir şekilde hesabınızı kapatmanızı sağlayacağız. 2021 yılına özel bu yöntemi kullanarak hesabınızı hemen silebilirsiniz. Mobil platformda dünyada en çok oynanan oyunlar arasında yer alan Rise of Kingdoms isimli oyun ülkemizde de bir çok mobil oyun sever tarafından oynanmaktadır. Bu tür mobil oyunlarda bazen kayıt olanlar daha sonralarında herhangi bir sebepten dolayı oyunu bırakmak zorunda kalabiliyorlar. İşte bu gibi durumlarda kayıt olmak için kullandığınız mail adresleri veya telefon numaralarınızın güvenliğini sağlamak adına hesap silme gereği hissediyoruz. Fakat Rise of Kingdoms gibi kayıt isteyen oyunlar, oyuncular oyunu bıraksa dahi onların kayıtlarını silmek istemiyorlar. Bu yüzden de kayıt silme işlemelerini oldukça zor bir şekilde ayarlıyorlar. Bizde sizler için en basit ve hızlı şekilde Rise of Kingdoms Hesap Silme işlemi nasıl yapılır? onu anlattık.

Rise of Kingdoms Hesap Silme

Rise of Kingdoms oyunundaki hesabınızı silmek için aşağıda anlattığımız adımları uygulayabilirsiniz. Oyun içerisinde mevcut hesabınızı silebilmenizi sağlayan bir bağlantı bulunmamaktadır. Bunun için ayarlardan bazı işlemler yaparak hesabınızı kapatmanız gerekiyor. Yukarıda bahsettiğimiz gibi Rise of Kingfoms hesap silme işlemine izin verse de bunu oldukça zorlaştırarak oyunu bırakanların hesaplarını silmelerini istemiyor. Bunun sebebi de bir oyuncu oyunu bıraktığı zaman hesabı hala aktif kalırsa tekrar oyuna başlama olasılığı oldukça yüksek. Fakat bir oyuncu oyunu bırakırken hesabını silerse tekrar başlama olasılığı da çok düşük. İleriye dönük bu planları oldukça da işe yarıyor.

Rise of Kingdoms Hesap Silme
Rise of Kingdoms Hesap Silme

Fakat çoğu mobil oyun sever mail adresleri veya telefonları ile kayıt oldukları oyunları artık oynamayacaklarına karar verdikleri zaman hesaplarını silmek istiyorlar. Hem güvenliklerini sağlamak hem de oyundan gelecek gereksiz mesajlardan kurtulmak için. Rise of Kingdoms Hesap Silme için kararınızı verdiyseniz aşağıda anlattığımız adımları uygulamanız halinde hesabınız kalıcı olarak kapatılacaktır. Tekrar oyuna başlarken aynı mail ve telefonla kayıt olabilirsiniz. Fakat şuanda sildiğiniz hesabınız aynı şekilde devam edemez.

Rise of Kingdoms Nedir?

Yeni Osmanlı medeniyeti! Yüce sultanlar I. Osman ve II. Mehmet’in yardımlarıyla Marmara Denizi’ni kaplayacak kadar büyük bir irade gücüne sahip olacak ve dünyayı yerinden oynatacaksın!

Dünyayı Titreten Çılgın Türkler!

***Özellikler***

#Gerçek Zamanlı Savaşlar#
Savaşlar önceden hesaplanmaz; haritada gerçek zamanlı olarak gerçekleşir. İsteyenin istediği zaman bir savaşa katılabilmesi veya savaştan ayrılabilmesi gerçek RTS (Gerçek Zamanlı Strateji) oynanabilirliğine olanak tanır. Hemen arka bahçenizde bir müttefike saldırılmakta olduğunu mu görüyorsunuz? Arkadaşınıza yardım etmek için bazı kıtaları gönderin veya saldıran tarafın şehrine sürpriz bir karşı saldırı başlatın.

#Kesintisiz Dünya Haritası#
Tüm oyun içi eylemler, oyuncuların ve NPC karakterlerinin yer aldığı çok geniş tek bir haritada gerçekleşir. Tekil üsler veya ayrı savaş ekranları yoktur. Mobil ortamda daha önce hiç görülmemiş “sonsuz yakınlaştırma” özelliği, dünya görünümü ve bağımsız şehirler veya barbar ileri karakolları arasında serbestçe geçiş yapmanızı sağlar. Harita özellikleri, nehirler ve sıradağlar gibi doğal engelleri ve komşu bölgelere girmek için el geçirilmesi gereken stratejik geçitleri içerir.

#On bir Benzersiz Medeniyet#
11 tarihî medeniyetten (daha fazlası gelecek!) birini seçin ve yalnız bir klandan muhteşem bir güce uzanan yolda medeniyetinize öncülük edin. Her bir medeniyet kendi mimarisine, benzersiz birimlere ve özel avantajlara sahiptir.

#Keşif ve İnceleme#
Rise of Civilizations dünyası yoğun sisle kaplıdır. Bu gizemli toprakları keşfetmek ve içindeki gizli hazineyi ortaya çıkarmak için casusları gönderin. Kayıp tapınakları, barbar kalelerini, gizemli mağaraları ve kabile köylerini inceleyin, düşmanlarınız hakkında bilgi toplayın ve en büyük çarpışma için hazırlanın!

#Sınırsız Kıta Hareketleri#
Yeni düzenler herhangi bir anda kıtalara uygulanabildiğinden sınırsız stratejik olasılık sağlanır. Bir düşman şehrine sahte saldırı başlatıp, bir geçidi ele geçirmek için etrafından dolaşın ve birlik ordunuzla buluşun. Yakındaki bir ormandan kereste toplamaları için kıtalar gönderin ve yol boyunca birkaç barbar klanını teker teker vurmalarını sağlayın. Aynı zamanda kuvvetler birden fazla komutan arasında ayrılabildiğinden, aynı anda birden fazla eylemde bulunabilirsiniz.

#Birlik Sistemi#
Eksiksiz birlik özellikleri kümesi oyuncuların bir diğerine yardım etmesine olanak tanır; yerleşik çeviri işlevli birlik sohbeti, subay rolleri, stratejileri koordine etmek için harita göstergeleri ve daha fazlası! Birlikler, kaynaklar elde etmek, konumlarını güçlendirme amacıyla dağ geçitlerini ve barbar ileri karakollarını ele geçirmek ve grup başarılarının kilidini açma amacıyla birlikte çalışmak için bölgelerini genişletebilir.

#Krallığı Fethedin#
Bu uçsuz bucaksız krallığın kontrolünü ele geçirmek için birliğinizle yan yana savaşın. Diğer oyuncularla çarpışın ve bir MMO strateji savaşından zaferle çıkmak için üstün taktikler kullanın. En tepeye yükseldiğinizde, medeniyetinizle birlikte adınız krallığınızın tarihine yazılacaktır!

#RPG Komutanları#
Jül Sezar ve Sun Tzu’dan Jeanne d’Arc ve Kusunoki Masashige’ye kadar, güvenilir komutanlarınız olarak hizmet verecek düzinelerce tarihî kişiyi çağırın. Barbarları yenilgiye uğratarak ve savaşlara göndererek komutanlarınızın düzeyini yükseltip, bir RPG tarzı yetenek ağacı ve beceri sistemi kullanarak yeteneklerini yükseltin.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın