Rise of Kingdoms Kodları ile Hileye Son

Rise of Kingdoms Kodları ile Hileye Son

Rise of Kingdoms Bedava Kod sayesinde oyunda elmas ve cevher gibi çeşitli hediyeler kazanarak hile kullanımına son verebilirsiniz. Oyunun desteklediği ve oyuncuların kazandığı bu yeni sistemi herkes çok sevecek. Rise of Kingdoms Kodları kazanmak için yapmanız gerekenler çok basit.

Geçtiğimiz aylarda ülkemizde yaptıkları büyük reklam kampanyaları ile milyonlarca yeni oyuncuya ulaşmak oldukça güç gerektiren bir strateji olmasına rağmen bunu başardılar. Şimdi ise Asyalıların geliştirdikleri hileleri bertaraf etmek için hem yazılımsal gelişmeler yapıyorlar hemde oyuncuların hileye gerek duymadan oyunu oynayabilmesi için elmas, cevher veya altın kodları gibi hediyeler veriyorlar.

Rise of Kingdoms: Lost Crusade
Rise of Kingdoms: Lost Crusade

Stratejik savaşlar ile rakipleriniz şehirlerini yağmalamaya çalışırken kendi şehrinizi’de geliştirip tüm düşmanlara karşı iyi bir savunma kurmanız gerekiyor. Tabi’ki bu gelişmeleri yapabilmek için kaynaklarınızın dolu olması ve geliştirilen yapılar için bekleme süresini sabretmek gibi sıkıcı olabilecek şeyleri’de yok değil.

Rise of Kingdoms oyuncuları oyuna para yatırmak yerine yerli ve yabancı sitelerden buldukları cevher veya elmas hilesi gibi çeşitli APK düzenlemeleri ile oyunda daha hızlı ilerlemeye çalışıyorlar. Kişisel bilgilerinizi tehlikeye sokmadan ve ban riski yaşamadan bedava bir şekilde Rise of Kingdoms 2019 Kodları ile tüm bunlara legal bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Elmas Kodu

Rise of Kingdoms Elmas Kodu ile 2019 güncel hesaplarınızı APK sürümleri kullanarak ban yeme korkusuyla geliştirmeye çalışmanıza gerek kalmıyor. Rise of Kinfdoms Bedava Elmas Kodu kazanabilmek için yapmanız gerekenler çok basit. Aşağıdan yorum olarak kullanıcı adınızı ve oyun hakkında kısa bilgiler yazarak çekilişe katılmaya hak kazanacaksınız.

Rise of Kingdoms Elmas Kodu
Rise of Kingdoms Elmas Kodu

Bir birinden güzel hediye kodu ile oyunda yalnızca elmas kazanmayacak aynı zamanda 2019 güncel etkinlik ödüllerinden’de yararlanabileceksiniz.

Rise of Kingdoms oyununda 2019 güncel elmas kodu kazanma fırsatı her hafta onlarca farklı kullanıcıya hediye edilecek.

Bedava Kod Çekilişi

Rise of Kingdoms Bedava Kod sahibi olmak için yapmanız gerekenler çok basit. Yazımızı sosyal medya hesaplarından paylaştıktan sonra yorum olarak oyunla ilgili kısa bir bilgi yazısı yazmanızı istiyoruz. Sonrasında çekilişe katılmaya hak kazanacak ve elmas gibi çeşitli bedava kodları kazanma fırsatı yakalayacaksınız.

Rise of Kingdoms Bedava Kod Çekilişi
Rise of Kingdoms Bedava Kod Çekilişi

Çekilişe Katılma Şartları

1 – Yazıyı en az 1 sosyal medya hesabınızda paylaşın.

2 – Oyun hakkında kısa bir bilgilendirici yazı yazın. ( Acemi oyuncular için )

3 – Yorum yaparken mail adresinizi doğru girin. ( Oradan size ulaşacağız.)

Rise of Kingdom Kodları ile elmas hilesi gibi çeşitli APK sürümlere muhtaç kalmadan legal bir şekilde oyunda yükselmenizi sağlamak adına çekiliş düzenlenmiştir.

31
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 5 Yorum
 1. Merve uzun dedi ki:

  Çok iyi bir karar olmuş hile kalksın artık. Oyundan eklemek isteyenler bana kullanıcı adını yazsın.

  1. Ertuğrul dedi ki:

   Halen oynuyo musun Merve

  2. Arda dedi ki:

   Türk birlikleri yokmuş

  3. İsa dedi ki:

   Oyun çok güzel

 2. Muhammed Ali dedi ki:

  Oyun çok güzel hediye kotu istiyorum