e
sv

Roblox 2024’de Kapanacak mı? Kapanma Tarihi!

27 Okunma — 19 Kasım 2023 13:10
Roblox 2024'de Kapanacak mı? Kapanma Tarihi!
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Roblox 2024’de Kapanacak mı? veya Ne Zaman Kapanacak? soruları çok fazla sorulmaya başlandı. 2024 yılı için ortaya atılan iddiaları inceledik ve soruları cevapladık. Roblox tarafından geliştirilen mobil platformun en popüler aksiyon oyunlarının başında gelen Roblox ile ilgili çok ciddi iddialar ortaya atılmaya başladı. Oyunun tamamen kapatılacağı ve artık oynanamayacağı söylentileri kısa sürede oyuncular arasında da merak edilen bir konu oldu. Bununla ilgili yazılar okuyanlar, söylentileri duyanlar veya videolar izleyenler Roblox Kapanıyor mu? sorusunu soruyorlar. Bu iddiaların gerçek olduklarına inanan oyuncular da Roblox Ne Zaman Kapanacak? sorusunu soruyorlar. Bizde sizler için tüm bu soruların cevaplarını araştırdık. 2024 yılı boyunca içeriği güncellemeye devam edeceğiz.

Roblox Kapanıyor mu? (2024)

Her yıl çaycı Hüseyin’i öldüren ülkemiz şimdide her yıl popüler oyunları kapatmaya başladı. Evet bu iddialar tamamen yalandan ibaret. Haber siteleri mobil oyuncuların ilgisini çekmek ve hit almak adına 2024 yılında Roblox 2024’de Kapanacak mı? sorularının sorulmasına sebep olacak içerikler üretiyorlar.

Roblox Kapanıyor mu? (2022)
Roblox 2024’de Kapanacak mı?

Kimi zaman oyuncu düşüşü sonrası, kimi zamanda oyunda görülen hataların ardından oyun kapanabilir yalanları söyleniyor. Bunları okuyan oyuncular da hem çevresine söylüyor hem de Roblox Kapanıyor mu? olarak arama motorlarında bir cevap arıyorlar.

Brawl Stars Kapanıyor mu? (2021)
Roblox Kapanıyor mu? (2024)

Şöyle düşünün bir dükkan açtınız ve tıkır tıkır işliyor. Tahmin edemeyeceğiniz kadar büyüttünüz bu dükkanı ve tüm dünyada popüler bir işletme haline geldiniz. Böyle bir şeyi neden kapatırsınız ki?. Mantık aradığımız zaman bu sorulara mantıklı bir cevap bulamıyoruz bile. Roblox Kapanıyor mu? sorusunu sormak yerine neden kapanıyor? sorusunu sormak daha mantıklı olacaktır.

Roblox Ne Zaman Kapanacak? (2024)

Dünya genelinde milyonlarca oyuncusu bulunan ve hala popülerliğini koruyan Roblox çeşitli sebepler yüzünden 15 Mart 2024 tarihinde kapatılacaktır. Öncelikle tüm sunucularını kapatarak oyuncuların erişemeyeceği oyun sonrasında uygulama mağazalarından kaldırılacak. Devamını Muhakkak Okuyun!!!.

Brawl Stars Ne Zaman Kapanacak? (2021)
Roblox Ne Zaman Kapanacak? (2024)

Yukarıdaki haber oyuncuları korkutan, haberi merakla araştıranların içini rahatlatacak bir bilgi. Fakat yok böyle bir şey arkadaşlar. Haber sitelerinin tamda oyuncular üzerinde yaratmak istedikleri etkiyi size göstermeye çalıştık.

Robloxs Ne Zaman Kapanacak?, yukarıda da bahsettiğimiz gibi oyunun kapanmasına gerektirecek hiç bir durum bulunmamaktadır. Bir anda oyuncular oyunu bırakır, artık oyun içi hiç bir şey satılmaz ve alınmazsa belki kapanabilir. Ama bu kadar oyuncu varken, piyasa değeri 1 milyarı aşmışken kapanması imkansız.


etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Roblox 2024’de Kapanacak mı? Kapanma Tarihi!