Roblox Neden Herkes Noob? (2023)

Roblox Neden Herkes Noob sorusunu soranlar neden tüm oyuncuların kötü oynadığını değil, neden tüm oyuncuların yeni başlamış gibi gözüktüğünü merak ediyorlar. 2023 Yılında gözüken hatanın çözümüyle ilgili detaylı bilgileri sizlerle paylaşıyor olacağız. Oyuna son gelen yamaların ardından sorunsuz olarak oynayanlar tekrar oyuna kaldıkları yerden devam etmek için giriş yapmaya çalıştıkları kendi karakterleri dahil oyundaki çoğu kişinin “Noob” olarak adlandırılan acemi bir hesap, karakterlerine yani başlangıç karakterine döndüğünü görüyor.

Bu durumun üzerine oyuncular “Roblox Neden Herkes Noob” sorusuna cevap ararken aslında terimin karşılığı olan acemi ve kötü oyuncunun değil, yaşanan bu durumun karşılığı merak ediliyor. Tüm dünyadaki Roblox oyuncularının karşılaşmaya başladığı bu hata hakkındaki detayları aşağıdan öğrenebilecek ve tekrar bu Noob görüntüden kurtularak eski profesyonel görüntülere ulaşabileceksiniz.

Roblox Neden Herkes Noob?

Öncelikle tüm Roblox oyuncularında bu durum meydana gelmediği için bu içeriği okuyacaklar, Noob terimini oyunlar da kullanılan acemi, kötü oyuncu gibi olduğunu düşünmesinler. Roblox oyuncuları oyuna giriş yaptıkları sırada hangi sunucuda veya modda oynarlarsa oynasınlar kendileri ve diğer tüm oyuncularının kostümlerinin gittiğini, güçlerinin kaslarının azaldığını ve tamamen bom boş başlangıç olarak adlandırılan “Noob” hesaplarının olduğunu görüyorlar. İşte sizde bu durumdan şikayetçiyseniz ve neler olduğunu merak ediyorsanız sorunuzun cevabını burada bulacaksınız.

Reklam Alanı
Roblox Neden Herkes Noob? (2023)
Roblox Neden Herkes Noob? (2023)

Roblox tüm dünyada sevilen ve milyonlarca oyuncu tarafından aktif olarak oynanan popüler oyunların başında gelmektedir. Türkiye’de yine bu oyunu aktif olarak oynayan çok yüksek bir oyuncu kitlesi bulunmaktadır. Genellikle oyun içerisinde merak edilen konuları veya araştırma kelimelerinin yerli kaynaklardan bakılmaması üzerine yerli oyun haberi içeriği üreten platformlarda bu tür soruları cevaplamıyorlar. Lakin “Roblox Neden Herkes Noob?” sorusunun cevabını bulmak adına bizlere çok fazla mesaj geldiği için bu konuda güncel bir içerik oluşturduk.

Oyunun son yamaların ardından bazı sistemlerinde çakışmalar tespit edildi ve arka planda bulunan doğru çalışmayan sistemlerde oyunun sunucularında aşırı kasmalar meydana getirdi. Bu durumda sunucuların kasılmasını yavaşlatmak adına görünüşleri kapsayan verilere kısa süreli erişim engeli getirilince oyun kapanmadı lakin tüm oyuncuların görünüşleri oyundan kalkmış oldu. Bir süre beklediğinizde sistem tarafından tekrar geri eklenebilmektedir. Lakin aceleci olmak istiyorsanız ve böyle oyundaki hikayenizi devam ettirmek istemiyorsanız Noob halinizden kurulmak adına tekrar skin paketleri indirerek ekleyebilirsiniz.

Diğer Skinler Olmasına Rağmen Noob Gözüküyorum!

Diğer Skinler Olmasına Rağmen Noob Gözüküyorum!
Diğer Skinler Olmasına Rağmen Noob Gözüküyorum!

Eğer hesabınızdaki daha önce kullandığınız skinler yani görünümler hala gözüküyorsa ve onları seçmenize rağmen karakteriniz Noob olarak gözüküyorsa, sizde herkes gibi sorundan etkilenmişsiniz demektir. Bu durumda oyuncuların yapabilecekleri herhangi bir çözüm bulunmamaktadır. Oyundan kaynaklanan bir sorun olduğu için tek yapmanız gereken beklemek ve sorunun geçmesini sağlamak.

Reklam Alanı

Bu sayede herhangi bir işlem yapmadan tekrar Noob görünümünüzden oyun sayesinde kurtulabilirsiniz. İnternette bu durumda karşılaşan oyuncular için bazı çözümler anlatıldığını gördük. Lakin bu çözümler gerçeği yansıtmamaktadır, sorunun kaynağı bizden kaynaklanmadığı için çözümü için de yapabileceğimiz bir şey bulunmuyor.

3
A+
A-
Reklam Alanı
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.