Rocket League Sideswipe APK İndir [2021]

 Rocket League Sideswipe APK İndir [2021]
Okunuyor Rocket League Sideswipe APK İndir [2021]

Rocket League Sideswipe APK ile mobil platformlarda arabalarla futbol maçı keyfini yaşayacaksınız. Bilgisayarın en popüler oyunları artık Android ve İOS mobil platformlarında yer almaya başlıyor. Twitch.tv üzerinden her gün yüz binlerce oyun sever tarafından canlı izlenen ve dünya genelinde milyonlarca oyuncusu bulunan Rocket League çok yakın bir tarihte mobil platformda da olacak. Bu haberi duyanlar Rocket League Sideswipe APK dosyalarının İndir bağlantılarını aramaya başladılar bile. Hem eğlenceli özel maçlar hem de dereceli maçlarla rekabet en yukarıda olacak. Gireceğiniz maçlarda ortalama 2-5 dakika sürelerde mücadele edebilecek ve sıkılmadan bol aksiyonlu maçlarınıza girebileceksiniz.

Oyun tamamen ücretsiz bir şekilde uygulama mağazalarından indirilebilecektir. Bu konumuzda Android işletim sistemli mobil akıllı cihaz kullanıcıları oyunu indirmeye çalışırken yaşayabileceği hatalar ve sorunlardan dolayı açıldı. Rocket League Sideswipe APK İndir seçeneğimiz tamamen gerçek dosyalara yönlendirilmiştir. Kesinlikle illegal veya hile bulunmamaktadır. 2021 yılı boyunca içeriği güncellemeye devam edeceğiz, merak ettiğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

Rocket League Sideswipe APK

Rocket League Sideswipe APK, bilgisayar platformunun en popüler araba futbol maçlarının gerçekleştiği efsanevi bir oyunun mobil versiyonu. Oyun klasik bir araba veya futbol oyunu değildir. Her iki spor ve aktivitenin birleştiği rekabete dayalı bir sistemdir. Rocket League Mobil içerisinde çevrim içi oyuncular bir birleri ile yalnızca dereceli kümelerinde rekabet etmiyor. Aynı zamanda arabalarınıza alacağınız kaplamalar, kaplamalar gibi bir çok kişiselleştirmeler de mevcut. Bu sayede Rocket League Sideswipe ile rakip oyuncularla araçlarınızı da karşılaştırabileceksiniz.

Rocket League Sideswipe APK
Rocket League Sideswipe APK

Şuanda Avustralya ve Yeni Zelanda da bölgesel alfa testleri açık durumda. Yukarıda verdiğimiz bağlantıda ön kayıt oluşturarak ülkemize özel etkinlikler düzenlenmesini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda şimdiden yükleyerek oyun çıktığı zaman bir çok özel hediyenin de sahibi olabileceksiniz. Rocket League Sideswipe APK hakkında yaptığımız araştırma detaylarımız aşağıda yer almaktadır.

Rocket League Sideswipe APK Nedir?

Rocket League Sideswipe , ister Rocket League ustası olun, ister sahada yolunuzu öğrenmeye devam eden yeni bir oyuncu olun, seçilmesi kolay mobil kontrollere sahip olacak . Ayrıca, Rekabet Derecelerine tırmanmak isteyenler için Rocket League gibi gelişmiş mekanikler de var . Garajda, Roket Lig Sideswipe benzer sağlam araba özelleştirme olacaktır Roket Ligi . Oyuncular ayrıca rekabetçi oyun için çevrimiçi bir Sıralama sistemi bekleyebilirler. Önümüzdeki aylarda piyasaya sürülmeye yaklaştıkça oyun hakkında daha çok şey açığa çıkaracağız. 

Rocket League Sideswipe APK

Rocket League Sideswipe için bu yılın ilerleyen günlerinde iOS ve Android’de ücretsiz olarak dünya çapında bir lansman hedefliyoruz . Bugünden itibaren, Avustralya ve Yeni Zelanda’daki oyuncular Google Play Store üzerinden Android’de sınırlı süreli Bölgesel Alfa testine katılabilecekler. Önümüzdeki aylarda ek bölgelerdeki gelecekteki betalar hakkında daha fazla bilgiye sahip olacağız. 

Oyun İçi Görseller

Rocket League Sideswipe oyunuyla ilgili görseller aşağıda yer almaktadır.

Rocket League Sideswipe APK İndir

Rocket League Sideswipe APK İndir çok dikkat edilmesi gereken bir konudur. Diğer popüler mobil oyunlardan bildiğiniz araştırmalarımızı bu oyun için de gerçekleştirdik. Amacımız hile ve illegalden uzak durmanızı sağlamak, aynı zamanda sizleri gerçek oyuna yönlendirmek. Oyunun mobil versiyonunun duyurulmasının ardından dolandırıcılar bu yönde çalışmalara başlamışlar bile. Rocket League Sideswipe APK İndir adı altında sayfalar ve siteler oluşturan yabancı kaynaklar sahte dosyaları yaymaya çalışıyor. Bu dosyaların içerisinde yer alan zararlı yazılımlar, başta banka hesap bilgileriniz olmak üzere tüm kişisel bilgilerinizin çalınmasına sebep olacaktır.

Rocket League Sideswipe APK İndir
Rocket League Sideswipe APK İndir

Kesinlikle uygulama mağazası üzerinden gerçek oyunu indiriniz. Hiç bir hile ve türevini kullanmayınız. Aksi taktirde güvenliğinizi sarsacak ve telafisi olmayacak zararlar görebilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın