Roza Sabah İnstagram Hesabı

 Roza Sabah İnstagram Hesabı
Okunuyor Roza Sabah İnstagram Hesabı

Roza Sabah İnstagram Hesabı adresini merak edenler için ünlü ismin sosyal medya hesabıyla ilgili bilgileri aktarıyoruz. Coşkun Sabah olayını anlatıyoruz. Şuanda tüm haber sitelerinde görebileceğiniz bir haberden bahsedeceğiz. Coşkun Sabah kızı Roza için İnstagram hesabını kapatmasını istemiş ve kızı da babasını kırmayarak hesabını kapatmıştı.

Haberlerde Roza Sabah için İnstagram Hesabından paylaştığı fotoğraflar yüzünden babasının böyle bir karar aldığı yönünde iddialar dolaşıyor. Sosyal Medyayı nasıl kullanacağımızı hala öğrenemedik. Bir hesabı açıp fotoğraf yükleyebildiği gibi dilediği zaman yüklediği fotoğrafları kaldırabilir veya hesabı silebilir. Bu durumun herhangi bir yanlışı yoktur. Herhangi bir tarafı üzmeden bu haberi sizlere basitçe anlatmaya çalıştık.

Roza Sabah İnstagram Hesabı

Roza Sabah İnstagram Hesabı ile ilgili haberlerin gündem olmasının sebebi babası Coşkun Sabah tarafından yapılan açıklamalardır. Katıldığı bir röportaj da “Üniversiteli bir genç kızın İnstagram hesabında mayolu fotoğraflar olamaz, bizde kapattırdık.” demesi bu haberleri başlattı.

Roza Sabah İnstagram Hesabı
Roza Sabah İnstagram Hesabı

Her ne kadar bu tavır ve davranış doğru olarak görülmese de dünyadaki olabilecek tehlikeler ve iğrençlikleri göz ardı edemeyiz. Bir baba kızının iyiliği için bu tip tedbirleri kendince almak ister. Bu konuda yorum yapmak baba ve kız arasına girmek olacaktır. Roza Sabah İnstagram Hesabı şuan için kapalıdır.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın