Ruslan Murodzhonzoda TikTok Hesabı (Videosu)

 Ruslan Murodzhonzoda TikTok Hesabı (Videosu)
Okunuyor Ruslan Murodzhonzoda TikTok Hesabı (Videosu)

Ruslan Murodzhonzoda TikTok hesabının fazla aratılmasıyla birlikte size resmi adresinin bağlantısını paylaşıyoruz. Paylaştığı videoları izleyebilir ve hesabıyla ilgili son dakika analizini buradan kontrol edebilirsiniz. Günümüzün en büyük ve en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarının başında gelen TikTok her gün yeni bir kişiyi ünlü etmeyi başarıyor. Araştırılmasına rağmen bulunamayan Ruslan Murodzhonzoda isimli TikTok hesabı çok merak edilmeye başladı. Hesabın gerçek adresini bulamayanlar için aşağıda doğrudan bir bağlantı bıraktık. Aynı zamanda merak edenler için sosyal medya hesabına ait güncel analiz raporlarını da içermektedir. Paylaştığı videolarla ilgili fikir ve düşüncelerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Ruslan Murodzhonzoda TikTok

Ruslan Murodzhonzoda isimli TikTok kullanıcısı paylaştığı videolarla herkesin ilgisini çekmeyi başardı. Sosyal medya hesaplarında “Ruslan Murodzhonzoda” ismini kullanması onu bu şekilde tanımamızı sağlıyor. Kullanıcılar sebebini bulamadığımız bir şekilde fazla araştırmaya başlamış durumdalar. Bize gelen yoğun istek üzerine her ne kadar bir araştırma yapsak da bu sosyal medya hesabının ne den bu kadar merak edildiğini açıklayacak bir şey bulamadık. Herhalde sevenlerinin çok olması ve çektiği içeriklerin ilgi çekmesinden kaynaklandığını düşünüyoruz.

Ruslan Murodzhonzoda TikTok
Ruslan Murodzhonzoda TikTok

Aşağıdaki yorum alanına “Ruslan Murodzhonzoda TikTok hesabını neden araştırdığınızı yazabilirsiniz.” bu sayede biz ve bizim gibi düşünen binlerce kişiye bir cevap vermiş olursunuz. Sosyal medya hesapları da bulunan kullanıcının TikTok da takipçi sayısı her geçen saat artmaya devam ediyor. Genellikle paylaştığı videoların yorumlarını kapatması da dikkatlerden kaçmadı. Çektiği videolarla binlerce kişinin beğendiği başarılı içeriklerin sahibidir. TikTok uygulamasında ses dosyalarına uygun çekilen videolar oldukça popüler olmayı başarıyor. Ülkemizde bu uygulama sayesinde popüler olan yüzlerce insan bulunmaktadır. Son zamanlarda da ismini sık duymaya başladığımız Ruslan Murodzhonzoda TikTok hesabı hakkında detaylı bir araştırma gerçekleştireceğiz.

Ruslan Murodzhonzoda TikTok Hesabı Neden Araştırılıyor? Kimdir?

Ünlü Rus Tiktoker Ruslan Murodzhonzoda, eylül ayında kız arkadaşı Anastasia Chistova ile Kızıl Meydan’da bulunan St Basil’s Kilisesi’nin yanında cinsel ilişkiye girdiği fotoğrafı, sosyal medya hesabından paylaştıktan sonra tutuklandı. Ruslan fotoğrafı “İş kanunu suç kanunu değildir. İhlal edebilirsin” başlığı ile paylaştı. Fotoğrafta kız arkadaşının Rus polis montu giydiği görülüyor.

10 gün tutuklu kalan çift, bu süre zarfında özür diledi ve 71 dolar para cezası ödedi. Mahkeme toplum ahlakına aykırı davrandıkları gerekçesi ile çifte 10 ay hapis cezası verdi. Aslen Tacikistanlı olan Tiktoker Ruslan, cezasını çektikten sonra ülkesine yollanacak.

Rusya Devlet Başkanı Putin, özellikle 2012 yılında tekrar seçildikten sonra toplum ahlakına aykırı davranışlar ve taciz konusunda çok ciddi adımlar atarak, bu tür davranışlarda bulunan kişilerin ağır şekilde cezalandırılmasını sağladı. Kızıl Meydan’da bu tip olayların son dönemde artmaya başlaması toplumun tepkisini çekiyor. Sosyal medya fenomenleri etkileşim almak adına toplum kurallarını hiçe sayıyor.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın