Şaban Burcu TikTok Hesabı (Videoları) 2022

 Şaban Burcu TikTok Hesabı (Videoları) 2022
Okunuyor Şaban Burcu TikTok Hesabı (Videoları) 2022

Şaban Burcu TikTok hesabının fazla aratılmasıyla birlikte size resmi adresinin bağlantısını paylaşıyoruz. Paylaştığı videoları izleyebilir ve hesabıyla ilgili son dakika analizini buradan kontrol edebilirsiniz. Günümüzün en büyük ve en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarının başında gelen TikTok her gün yeni bir kişiyi ünlü etmeyi başarıyor. Araştırılmasına rağmen bulunamayan Şaban Burcu isimli TikTok hesabı çok merak edilmeye başladı. Hesabın gerçek adresini bulamayanlar için aşağıda doğrudan bir bağlantı bıraktık. Aynı zamanda merak edenler için sosyal medya hesabına ait güncel analiz raporlarını da içermektedir. Paylaştığı videolarla ilgili fikir ve düşüncelerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Şaban Burcu TikTok Hesabı (Videoları)

Şaban Burcu isimli TikTok kullanıcısı paylaştığı videolarla herkesin ilgisini çekmeyi başardı. Sosyal medya hesaplarında “Şaban Burcu” ismini kullanması onu bu şekilde tanımamızı sağlıyor. Kullanıcılar sebebini bulamadığımız bir şekilde fazla araştırmaya başlamış durumdalar. Bize gelen yoğun istek üzerine her ne kadar bir araştırma yapsak da bu sosyal medya hesabının ne den bu kadar merak edildiğini açıklayacak bir şey bulamadık. Herhalde sevenlerinin çok olması ve çektiği içeriklerin ilgi çekmesinden kaynaklandığını düşünüyoruz.

Şaban Burcu TikTok Hesabı (Videoları)
Şaban Burcu TikTok Hesabı (Videoları)

Aşağıdaki yorum alanına “Şaban Burcu TikTok hesabını neden araştırdığınızı yazabilirsiniz.” bu sayede biz ve bizim gibi düşünen binlerce kişiye bir cevap vermiş olursunuz. Sosyal medya hesapları da bulunan kullanıcının TikTok da takipçi sayısı her geçen saat artmaya devam ediyor. Genellikle paylaştığı videoların yorumlarını kapatması da dikkatlerden kaçmadı. Çektiği videolarla binlerce kişinin beğendiği başarılı içeriklerin sahibidir. TikTok uygulamasında ses dosyalarına uygun çekilen videolar oldukça popüler olmayı başarıyor. Ülkemizde bu uygulama sayesinde popüler olan yüzlerce insan bulunmaktadır. Son zamanlarda da ismini sık duymaya başladığımız Şaban Burcu TikTok hesabı hakkında detaylı bir araştırma gerçekleştireceğiz.

Şaban Burcu TikTok Hesabı Neden Araştırılıyor? Kimdir?

Şaban Bey, eşi Burcu Elmas’la beraber TikTok’a girdiklerini, birlikte videolar çektiklerini, canlı yayın açtıklarını ve takipçilerle sohbet ettiklerini ifade etti. Ancak Şaban Bey, işe girdikten sonra her zaman Burcu Hanım’la TikTok’a giremediğini ve eşinin kendisi yokken yayın açmasına izin vermediğini söyledi. Eşinin TikTok dolayısı ile kendisinin çok üzerine geldiğini belirten Burcu Hanım, Şaban Bey’in imalarda bulunduğunu ve en son evden kaçmak zorunda kaldığını söyledi. Biri için kaçmadığının altını çizen Burcu Hanım, 13 senedir evli olduğunu eşi ile de hep tartıştığını, bunu Tik Tok’a bağlamasına çok sinirlendiğini sözlerine ekledi.

Şaban Bey, Burcu Hanım’ın ‘Senin ettiğin küfürleri de hiçbir erkek eşine etmez’ sözleri üzerine “İnsanlar sanıyor ki; 24 saat Şaban küfür ediyor. Yok öyle bir şey. Ben ona canı gönülden küfür etmişliğim yok” diyerek herkesi şaşkına çevirdi.

Burcu hanım ise ”Şaban beni değil, Fenerbahçe’yi seçti.” dedi. Şaban Bey ise ”Fener’e dayanamıyorum. Fener hiç ölmez, sen bir gün ölür gidersin. Ama Fener beni bırakmaz.” karşılığını verdi. 


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın