Sakallı Ejder Beslemek Neden Yasak?

 Sakallı Ejder Beslemek Neden Yasak?
Okunuyor Sakallı Ejder Beslemek Neden Yasak?

Sakallı Ejder Beslemek Neden Yasak? sorusunun cevabını merak edenler için tüm bilgileri bir arada bulabileceğiniz bu içeriği hazırladık. Hem sorunuzun en net cevabını bu sayede alabileceksiniz, hem de soruyla ilgili başka merak ettiğiniz sorularınızın da cevabını öğreneceksiniz. Türkiye de popüler olan ve cevabı haber sitelerince bir türlü açıklanamayan soruları cevaplamaya devam ediyoruz.

Sakallı ejder alırken  dikkat etmeniz gerekn bir kaç tane husus vardır. Alacağınız canlının kuruğunun yay şeklinde yukarıya doğru kalkık olmasına (kuyruğunun kopuk olmamasına dikkat edin). Kafasının dik gözlerinin parlak olmasına ve tırnaklarının kırık olmamasına dikkat edin. Eğer ilk defa besleyecekseniz yetişkin bir canlı almayı tercih edin çünkü sakallı ejderlerin yavruları kolaylıkla strese girerler. ömürleri ortalama 10 yıldır uzunlukları 50-60 cm arası olur

Amacımız Sakallı Ejder Beslemek Neden Yasak? gibi merak ettiğiniz sorularınıza en açık şekilde cevap sunabilmek. Aynı zamanda sorduğunuz sorularınızdan doğacak farklı sorularınızı da cevaplayarak konuyla ilgili en detaylı ve en geniş bilgileri sunma amacındayız. Eğer aşağı da merak ettiğiniz sorunuza cevap bulamadıysanız yorum olarak da yazabilirsiniz. Böylelikle sorularınıza anında en doğru cevabı bulabilirsiniz.

Sakallı Ejder Beslemek Neden Yasak?

Sakallı Ejder Beslemek Neden Yasak? için verilen cevaplar yerli ve yabancı haber sitelerinin sunduğu esas bilgileri içermektedir. Tabi ki herhangi bir yasa dışı durum söz konusu olmadan içerikler hazırlanmaktadır. Aynı zamanda güncel olarak cevapları yenilemeye de devam edeceğiz. Yani bugün merak ettiğiniz Sakallı Ejder Beslemek Neden Yasak? sorusu ilerleyen günler de farklı sebeplerden dolayı tekrar sorulabilir. Fakat ilerleyen zamanlarda bu soru sorulduğunda biz cevabını bugün verdiğimiz için doğruyu yansıtmama ihtimali olacaktır. Bu durumu göz önünde bulundurarak bu tür sorularınızın cevaplarını her gün güncelleme kararı aldık. Böylelikle Sakallı Ejder Beslemek Neden Yasak? sorusuna en doğru cevabı şuanda almış bulunuyorsunuz.

Sakallı Ejder Beslemek Neden Yasak?
Sakallı Ejder Beslemek Neden Yasak?

Sakallı ejderler Zamanlarının çoğunu çalılık ve ağaçlarda geçiriler ve sık sık kayalıklara yaslanırlar. Yetişkin bir sakallı ejder için en uygun teraryum ölçüleri 140 x 45 x 45 şeklindedir. Minimum teraryum ölçüleri ise 75 x 45 x 35 şeklindedir Sakallı ejderler Çok sıcak dönemlerde  çoğunlukla yer altına gömülürler.Bu nedenle teraryumlara daha çok kayalı çöl teması verilmesi daha doğru olur. taban malzemesi olarak peçete kagıt daha sağlıklı olur Sakallı ejderler çoğu sürüngenler gibi genellikle kayaların veya yaprakların üzerindeki damla halindeki suları içmeyi severler bu nedenle teraryumunuzu ara sıra spreyleyebilirsiniz. Veya su kabıda kullanabilirsiniz.

Sakallı Ejder Beslemek Neden Yasak? sorusunu cevapladık, eğer sorunun yeni cevabı bulunursa onu da buradan sizlerle paylaşacağız.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın