Samsung 512 GB DDR5 Ram Fiyatı (Türkiye vs Yurt Dışı)

 Samsung 512 GB DDR5 Ram Fiyatı (Türkiye vs Yurt Dışı)
Okunuyor Samsung 512 GB DDR5 Ram Fiyatı (Türkiye vs Yurt Dışı)

Samsung, 512 GB boyutundaki yeni DDR5 Ram modeli hakkında bilgiler paylaştı. Merak edenler için yeni ve güçlü ram ile ilgili fiyat bilgilerini 2021 yılı boyunca güncel olarak paylaşacağız. Bilgisayarlarını günlük veya basit işlerde kullananların aksine daha ağır işlerde işinizi kolaylaştıracak özelliklerini sizlere tanıtacağız. Özellikle Grafik Tasarım için kullanılan programlar ve buna benzer ağır programların performansını arttırmayı hedefliyor. Tabi’ki oyunlardan alınan performansları da etkileyecektir fakat başlı başına bir oyun için tercih edilir mi?, bilemem.

DDR4 modellerine göre 2 katı hızlı bir RAM olacak DDR5 için Türkiye ve yurt dışı fiyat listelerini sizlere sunacağız. 7.200 Mbps veri aktarımı ile otonom sürüş sistemleri, akıllı şehir projeleri ve finansal piyasalar için kullanılan programların istedikleri yüksek işlem gücünü fazlasıyla karşılayabilecek.

Samsung 512 GB DDR5 Ram Fiyatı

Samsung 512 GB DDR5 Ram Fiyatı
Samsung 512 GB DDR5 Ram Fiyatı

Samsung, DDR5 RAM modelinin 512 GB olacağıyla ilgili ve hangi alanlarda tercih edilmesi gerektiğiyle ilgili bilgileri paylaştı. Fakat şuanda yapılan açıklamalarda fiyatı ile ilgili herhangi bir bilgi paylaşılmadı. Bilindiği gibi Bilgisayar donanım ürünleri yurt dışı kur farkı haricinde üzerine konulan vergiler nedeniyle bir hayli yüksek oluyor. Samsung DDR5 Ram fiyatı da bu yüzden yüksek bir fiyatla satışa sunulacağı düşünülüyor. Fakat kullanım açısından bir çok sektörde tercih edilebilecek bir yapıya sahip.

Türkiye Fiyatı

Samsung 512 GB DDR5 Ram Türkiye Fiyatı şuanda açıklanmamıştır. 2021 yılında Türkiye’deki satış fiyatı duyurulduğu zaman buradan güncellenecektir. Konuyla ilgili sormak istediğiniz sorularınız varsa yorum olarak yazabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın