Samsung S20 Fe Eski Telefonu Getir 2020 Kampanyası

Samsung S20 Fe Eski Telefonu Getir 2020 Kampanyası

Samsung S20 Fe Eski Telefonu Getir 2020 Kampanyası. Samsung S20 Fe Eski Telefonu Getir Kampanyası Nedir? Samsung S20 Fe Eski Telefonu Getir 2020 Kampanyası Ne Zaman Bitiyor? Bazen bazı firmalar eski ürünleri onları götürmemiz dahilinde yeni ürünlerinde indirimler teklif ederler. Samsung firması’nın yaptığı kampanyada açıkçası bundan farklı değil. Detaylarını alt başlıklarımızda inceleyelim.

Samsung S20 Fe Eski Telefonu Getir Kampanyası Nedir?

Samsung S20 Fe Eski Telefonu Getir Kampanyası
Samsung S20 Fe Eski Telefonu Getir Kampanyası

Buradaki mantık eski mobil cihazınızı Samsun bayilere götürerek yeni bir Samsung S20 Fe veya başka model bir Samsung cihazı indirimli almanızı sağlayan bir kampanya olmasıdır. Bu kampanya sayesinde eski telefonunuz elinizin altında elektronik atık olarak kalmıyor ve aynı zamanda yeni ve daha modern bir cihaza geçmiş oluyorsunuz.

Samsung S20 Fe Eski Telefonu Getir 2020 Kampanyası Ne Zaman Bitiyor?

Kampanya’nın anlık olarak kesin bir kapanış süresi bulunmuyor. Konuyla ilgili Samsung’un internet sitesinde belirtilmemiş ayrıntılı sorular için Samsung müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Bu tarz kampanyalar genelde zaten uzun süreli olur. Kampanya sahibi firma tarafından yeni model çıkartıldığında bu listeye eklenir.

20
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.