e
sv

Sand Balls Hilesi Nedir? APK Hakkında

1453 Okunma — 11 Ekim 2019 12:48
Sand Balls Hilesi Nedir? APK Hakkında
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Sand Balls Hilesi ve APK sürümlerini inceleyerek mobil oyun sevenler için inceleme yazısı hazırladık. Sand Balls Hile kullanma sebepleri arasında oyuncuların her bölümde bir çıkan reklamları kaldırmak için kullandığı gözüküyor. Oyunun APK sürümlerini indirerek oyun içerisinde daha hızlı seviye atlamak için işimize yarayacak unsurlara daha kolay ulaşmamızı sağlıyor.

Sand Balls hileli oynanacak bir mobil oyun kesinlikle değildir. Fakat Android sürümlerinde çıkan reklam sayısı çok fazla olduğu için canımızı fazla sıkabiliyor. Oyuncular bunu görmekten sıkıldığı zaman oyuna para yatırmak yerine APK sürümlerini indirerek oyun içerisinde Hile yapmış sayılıyor. Fakat bunu oyunculara mecbur bırakan Sand Balls ekibinden başkası değil.

Sosyal medya sitelerinde yaptığı reklamlara bütçe bulmak için milyonlarca oyuncusunu reklamlar ile bunaltarak oyun içi para yatırmasını hedeflemek doğru bir strateji değil. Sand Balls bu tür yöntemler ile bir süre ilerlese’de oyuncuların kullandığı Hile ve APK sürümleri yüzünden fazla yol alamayacak gibi gözüküyor.

Mobil oyun sevenlerin bize bildirdikleri bu sıkıntıyı paylaşarak bir çözüm yolu arıyoruz. Sand Balls oyunu oynarken veriyi kapatarak reklamlardan kaçmak çok sıkıcı olabiliyor fakat oyunun APK sürümlerini indirip Hile yapacağım diye tüm kişisel bilgilerinizi başkalarının eline sunarsınız.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Sand Balls Hilesi Nedir? APK Hakkında