Kapat

Sand Balls Kaç Level

Anasayfa
Oyun Haberleri Sand Balls Kaç Level
Sand Balls Kaç Level

Sand Balls Kaç Level sorusunu merak eden oyuncular için konu hakkında açıklayıcı bir yazı hazırladık. Oyunda ulaşılabilen en son seviyeyi duyunca şaşıracaksınız. Oyunu oynayan milyonlarca kullanıcı var fakat belli bir seviyeden sonra oyunda ilerlemek oldukça zorlaşıyor.

Zaten bu oyunu popüler yapan özellikleri arasında grafikleri değil oyuncularda uyandırdığı hırs ve bölümleri geçebilmek için defalarca ardı ardına uğraşmamız yatıyor. Canımız sıkıldığında veya boş vakitlerimizde Sand Balls oyununa yöneldiğimiz bir gerçekken en son kaç level olabiliyoruz diye sorular aklımıza takılıyor bazen.

Ben yeni mobil oyunlar denemeyi seven bir insanım fakat sıkılma süremde bir hayli kısa olabiliyor. Bu oyunu 250 seviyeye kadar oynadım fakat tabi’ki artık monotonlaşması ve farklı ilgiler uyandırmaması ne yazık’ki kendisinden uzaklaştırmaya sebep oldu.

Her oyun ile ilgili resmi bir site ve forum gibi farklı platformlar açılıyor. Sand Balls içinde bu durum geçerli, yabancı sitelerde gördüğüm kadarıyla 1500 seviyeyi geçenlerin sayısı oldukça fazla o yüzden kaç level sorusunu sorarken yalnızca kanıtı olan cevapları kaideye almamız gerekiyor.

Sand Balls En Son Kaç Level

Sand Balls En Son Kaç Level sorusunu oyuncular soruyor fakat oyun ekibi yanıtlamıyor. Böyle bir soruya cevap vermelerini tabi’ki beklemememiz gerekiyor çünkü oyuncuların oyunu bırakmasını hiç bir yapımcı istemez.

Sand Balls videoları izlerken sanırım video ile kanıtlanmış en son seviye 1100 olarak gördüm tabi’ki bu seviyeden daha fazla olanlar vardır.

Sand Balls Kaç Level

Şimdi ben size soruyorum Sand Balls Kaç Level? ve sizin şuanda kaç seviyede olduğunuzu yorum olarak yazabilirsiniz.

0 0 1 0 0 1

“Sand Balls Kaç Level” üzerine 1 yorum

  1. Naz says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir