Sausage Man APK İndir (Son Sürüm) 2021

 Sausage Man APK İndir (Son Sürüm) 2021
Okunuyor Sausage Man APK İndir (Son Sürüm) 2021

Sausage Man APK İndir ile oyunun son sürüm dosyalarını 2021 yılında cihazlarınıza yükleyerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Sosis Adam oyununun PUBG Mobile benzeri bir oyun olması oyuncuların ilgisini çekmeye başladı. XD INTERACTIVE ENTERTAINMENT tarafından geliştirilen Rol Oyunu kategorisindeki Sausage Man isimli sosis adam oyunu PUBG Mobile gibi bir hayatta kalma oyunudur. Android ve İOS işletim sistemli akıllı telefonlarınızın uygulama mağazalarından ücretsiz olarak indirebilirsiniz. 2021 Haziran ayında uygulama mağazalarındaki yerini alan bu oyun tüm dünyada ses getirmeyi başardı. Özellikle PUBG oyuncularının yoğun ilgisine maruz kalan Sausage Man APK İndir seçenekleri çok yaygın aranmaya başlandı.

Sausage Man APK İndir

Sausage Man oyununu uygulama mağazalarında indirmekte zorlanan Android kullanıcıları için APK İndir seçeneklerini buradan paylaşıyoruz. 2021 yılında oyunun en güncel ve son sürüm dosyalarını burada bulacaksınız. Sosis Adam olarak yönettiğiniz karakterinizle diğer düşman sosisleri öldürerek son hayatta kalan olmanız gerekiyor. 100 kişinin bir uçağa bindirildiği ve adaya inerek çevrede yaşamanızı sağlayacak ekipmanlar bulmanız gerekecek. Çevrede bulacağınız ekipmanlarla düşmanlarla savaşacak ve hayatta kalmaya çalışacaksınız. Sausage Man APK İndir seçeneklerinin ülkemizde aranmaya başlamasıyla bu yardımcı rehberi hazırladık.

Sausage Man APK İndir
Sausage Man APK İndir

Yabancı kaynaklar tarafından sunulan hileli dosyaları kesinlikle indirmeyin. Oyuncuların aklını çelmek ve onları dolandırmak için Sausage Man oyununun APK dosyalarının hileli versiyonlarını yaymaya çalışanlar vardır. Tabi ki bu dosyaların içerisindeki hileler çalışmıyor. Amaçları oyuncuları kandırmak ve dosyaları indirtmek istiyorlar. Bu yüzden arama motorlarında Sausage Man APK İndir seçeneklerine bakarken kesinlikle böyle illegal dosyaları yüklemeyin. Aksi halde zararlı yazılımlar yüzünden zarar görebilirsiniz.

Sausage Man APK İndirmeden Önce Sistem Gereksinimleri Kontrolü Yapın

Günümüz mobil oyunları da artık gelişmeye başladı ve her telefon her oyunu kaldıramayacak hale geldi. Sausage Man APK İndir seçeneklerini arayan oyuncular için telefonlarını oyunla karşılaştırmaları gerektiğini biliyoruz. Bu yüzden aşağıdaki sistem gereksinimlerini Android cihazlarınızla karşılaştırabilirsiniz.

  • Gereken Android sürümü: 4.4 ve sonrası
  • Boş Alan: 1.5 GB

Sausage Man APK Nedir?

Sausage Man, kahramanları olarak sosisleri içeren, çizgi film tarzı, rekabetçi bir atış, battle royale oyunudur. Zahmetsizce başlayabileceğiniz ve istediğiniz zaman, istediğiniz yerde oynayabileceğiniz bir oyundur. Komik ve sevimli sosisler gibi rol oynayacak ve yüksek oktanlı, hayal gücü dolu savaşlarda savaşacaksınız.

Sosis PUBG
Sausage Man APK Nedir?

[Heyecan Verici Savaşlar, Eşsiz Güçlere Sahip Eşya Takviyeleri]

Sausage Man; Gerçekçi balistik yörüngeler ve hatta oyunda nefes tutma özelliği ile akıcı ve sert bir savaş sistemi ile karşılanacaksınız. Bu arada oyun, siz ve takım arkadaşlarınız arasındaki dostluğu ve karşılıklı anlayışı test edebilecek Flare Guns, Resurrection Machines, Tactical Cover ve ID Card Systems sağlar.

[Yeni Oyun, Hayal Gücünüzü Serbest Bırakın ve Etrafta Oynamanın Keyfini Çıkarın]


Savaş alanınızda savaşlardan daha fazlası var – her yerde zarafet ve neşe bulacaksınız. Burada, silahlarınızı bir Lastik Top üzerinde şarkı söyleyebilir, zıplayabilir ve ateşleyebilir veya düşmanlarınızdan hassas atışlardan kaçınmak için Çift Zıplama kullanabilirsiniz. Ayrıca bir Yaşam Şamandırası takabilir ve suda başkalarıyla yüz yüze silahlı savaş yapabilirsiniz. Düştüğün zaman ağlayan küçük bir sosis olacaksın. Bir “Hadi” eylemi ile yere serilen takım arkadaşlarınızı alabilirsiniz.

[Çok Kaba Görünümler, Bu Neşeli Partinin Yıldızı Olun]


Sausage Man, Oyunun kaba ama sevimli görünüm sistemi, şimdiye kadarki en popüler sosis olmanıza yardımcı olacak. Benzersiz Parti Kartı sistemi verilerinizi, görünümlerinizi ve başarılarınızı kaydederek diğer sosisleri ne kadar sevimli olduğunuzu gösterir. Ayrıca size Koi, Cyberpunk ve Maid gibi çeşitli ilginç kostüm setlerinin yanı sıra üfleme öpücükleri, büyülü kız dönüşümleri gibi utanmazca sevimli pozlar sunar. Ayrıca, “Raise White Underwear-Flag” gibi Kabarcık Emojilerini de kullanabilirsiniz. “Ve” Adaletsizlik Hakkında Sızlanın “diğer sosislerle etkileşim için.
Burada, savaş alanında yüzlerce düşmanı öldürmek için “yaramazlığınıza” ve “zarafetinize” güvenecek ve partinin kralı olacaksınız!


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın