Scary Teacher 3D Hileleri (2020) Analizi

Scary Teacher 3D Hileleri (2020) Analizi

Scary Teacher 3D Hileleri yapmak isteyen oyuncular için 2020 yılında yerli ve yabancı kaynaklardan paylaşılan çeşitli hile dosyalarının analizini yaptık. APK dosyası şeklinde paylaşılan Scary Teacher 3D Hileleri arka planında oyuncuları tehdit edecek çok önemli tespitlerde bulunduk. Tüm detayları aşağıda başlıklar halinde anlatacağız.

Mobil oyun sektörünün çok hızlı bir şekilde büyümesi ile bu platforma yapılan yatırımlar ciddi derecelerde artışlar görülmeye başlandı. Tıpkı bir bilgisayar veya konsol oyunu çıkarmış gibi ön tanıtımlar ve yüksek reklamlar ile piyasaya giriş yapan büyük mobil oyunlar bulunuyor. Scary Teacher 3D, Android ve İOS işletim sistemli cihazların uygulama mağazalarında 10 milyon indirilme barajını aşmayı başardı.

Bu tür popüler oyunlarda hile kullanmak isteyen oyuncuların varlıkları bilindiği için yeni başlayan çok önemli bir tehlikenin erkenden farkına varılması adına her seferinde uyarılarda bulunuyoruz. Scary Teacher 3D oyununun hikayesine baktığımız zaman bir akıllı kız ve bir psikopat öğretmen olduğunu biliyoruz. Çocuklara kötü davranan ve onları her seferinde korkutup üzmeyi başaran bu kötü adam artık evinizin yakınında bir komşunuz.

Şimdi yılların öcünü almak için ayağınıza kadar gelen bu fırsatı kaçırmayarak ondan intikamınızı almanız gerekiyor. Scary Teacher 3D çözülmeyi bekleyen gizemler, eğlenceli grafikleri ve sürükleyici yapısıyla çok başarılı bir oyun. Oynarken zevk alabileceğiniz böyle bir oyunda hile kullanarak hem oyun zevkinizi bitirmek kim ister? Daha da kötüsü Scary Teacher 3D Hileleri arkasındaki gizli tehlikeler neler? hepsi ve daha fazlası aşağıda.

Scary Teacher 3D Hile

Scary Teacher 3D Hile
Scary Teacher 3D Hile

Scary Teacher 3D Hileleri aslında çok büyük bir tehlikenin ismi diyebiliriz. Özellikle APK Dosyaları halinde oyunculara paylaşılan bu dosyaları incelediğimiz zaman hile kullananları veya kullanmayı düşünenleri uyarmak istedik.

Scary Teacher 3D milyonlarca kullanıcısı ile aktif oynanan bir oyun olduğu için kredi kartı hırsızlarının ilgisini çekmiş. Hile kullanmak isteyen oyuncular cihazlarına indirdikleri dosyalar ile tüm kişisel bilgilerini başkalarına verebiliyorlar. Scary Teacher 3D Hilesi kullanacağım derken banka bilgileri dahil olmak üzere bir çok kişisel bilginizi çaldıra bilirsiniz.

Hile kullanmanızı kesinlikle desteklemiyor ve onaylamıyoruz, bilgilerinizi çaldırma tehlikesinin olduğu gibi oyun içerisinde ceza yeme tehlikeniz’de çok yüksek. Scary Teacher 3D Hile adı altında paylaşılan dosyalara güvenmemeniz ve tercih etmemeniz gerektiğini unutmayın.

Scary Teacher 3D Hileli APK Dosyaları

Scary Teacher 3D Hile kullanmak isteyen oyunculara genellikle APK dosyaları sunuluyor. Oyuncuların indirdiği bu hileli dosyalar ile oyun içerisinde para, elmas ve takviyeler gibi bir çok çeşitli hile kullanabilecekleri iddia ediliyor. Scary Teacher 3D oyuncularını uyarmak maksadıyla hazırladığımız içerik’de oyuncuların oyunu legal bir şekilde oynamaya teşvik ediyor ve hile dolandırıcılığına karşı uyarmak istiyoruz.

Scary Teacher 3D oyununda hile veya apk ile ilgili aklınıza takılan herhangi bir soru varsa aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz.

17
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.