Sea of Thieves Nedir? İnceleme

 Sea of Thieves Nedir? İnceleme
Okunuyor Sea of Thieves Nedir? İnceleme

Sea of Thieves Nedir? sorusunu cevaplıyoruz ve oyunla ilgili detaylı bir İnceleme yapıyoruz. Okyanusları hakimiyetin altına almana çok az bir süre kaldı. İngiliz oyun stüdyosu Rare tarafından geliştirilen Sea of Thieves isimli yapım video oyun sektörüne bam başka bir soluk getirmeyi başardı. 2015 yılında düzenlenen E3 fuarında duyurulan Sea of Thieves hiç bu kadar popüler olabileceği o günlerde düşünülmüyordu. Windows 10 ve Xbox One cihazlarında oynanabilen oyun kendisini geliştirmeye devam ediyor.

Sea of Thieves Nedir?

Sea of Thieves, denizlerde geçen ve bir birinden farklı maceralara gireceğiniz bir korsancılık oyunudur. Çevrim içi oyuncularla oynanan oyunda bir gemi ve çevrim içi mürettebatlar ile maceraya başlıyorsunuz. Bu maceranız’da yine karşınıza gerçek oyuncular çıkacak ve hayatta kalmak için kıyasıya bir mücadele vereceksiniz.

Sea of Thieves Nedir?
Sea of Thieves Nedir?

Her oyuncunun bir görevi ve tüm oyuncuların çok iyi bir stratejiye ihtiyacı var. Sea of Thieves oynamak için gerçekten korsan gibi düşünmeli ve davranmanız gerekiyor. Aksi taktirde geminiz denizin dibini boylarken sizde öbür dünyada zebaniler ile odun taşıyor olursunuz.

Oyunda gerçekçi grafikler ve efektler ile sizi korsanların dünyasına sokmuyor. Fakat yarattıkları bu korsan evreninde eğlenceli ve kendisini sevdiren bir tarza sahip. Sea of Thieves Nedir? sorusunun cevabını gerçekten çok merak ediyorsanız bu oyunu oynayıp sorunuzun cevabını sizin bulmanızı istiyoruz.

Sea of Thieves İncelemesi

Sea of Thieves, bir korsan oyunu ve çevrim içi oyuncularla kıyasıya bir mücadeleye dahil oluyoruz. Nereden baksan oyuncuları etkilemesi için yeterli sebepleri var gibi görülüyor fakat oyunun içerisine daldığımızda ve her şeyi öğrendiğimizde oyunun sadece basit bir hayatta kalma oyunu gibi olduğunu anlıyoruz.

Sea of Thieves İncelemesi
Sea of Thieves İncelemesi

Bu inceleme yazımızda diğer inceleme yazıları gibi ana konulardan, çevreden efektlerden veya oynanıştan bahsetmeyeceğiz. Zaten bunları konuşan ve eleştiren bir çok kaynak var. Biz sizlere oyunun temelini ve bize nasıl yansıdığını anlatacağız.

Oyunda yalnızca düşman gemiler ve mürettebatları ile mücadele etmiyoruz tabi’ki. Verilen görevler ile zorlu yolculuklar ve adalarda gizli şifreleri çözmemiz’de biraz eğlenceli gibi. Fakat nereden bakarsak bakalım bu oyun başlı başına hayatta kalma oyunu ve diğer her bir özellik bunu gizlemek için oluşturulan küçük yalanlar gibi geliyor.

Sea of Thieves

Sea of Thieves oynarken uslu bir korsancık olup savaşlara girmeden görevlere odaklanabilir ve ilerleyebiliriz. Fakat oyunu oynarken bir şeyler yapalım gelişelim ve bunları düşmanlar üzerinde deneyelim düşüncesi hep var. Zaten bu düşünce bizim görevler yapmamızı sağlayan düşünce. Hal böyle olunca görevler gibi savaş haricinde yaptığımız diğer şeylerin pekte eğlenceli olmadığını anlıyoruz.

Sea of Thieves Sistem Gereksinimleri

Sea of Thieves Sistem Gereksinimleri için 2020 yılına ait güncel verileri aşağıda paylaştık. Eğer kullandığınız Bilgisayar (PC) ile sistem gereksinimleri karşılaştırmasını yapamadıysanız biz sizin yerinize yapabiliriz. Yorum olarak bilgisayar özelliklerinizi yazın ve Sea of Thieves oyununu hangi ayarlarda ve nasıl oynayabileceğinizi söyleyelim.

Sea of Thieves Sistem Gereksinimleri
Sea of Thieves Sistem Gereksinimleri

Sea of Thieves Minimum Sistem Gereksinimleri:

 • İşletim Sistemi: Windows 10 (64 Bit)
 • İşlemci: Intel Q9450 2.6GHz veya AMD Phenom II X6 3.3 GHz
 • RAM: 4 GB
 • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 650 or AMD Radeon 7750
 • DirectX: Sürüm 11
 • Boş Alan: 50 GB

Sea of Thieves Önerilen Sistem Gereksinimleri:

 • İşletim Sistemi: Windows 10 (64 Bit)
 • İşlemci: Intel i5 4690 3.5GHz veya AMD FX-8150 3.6 GHz
 • RAM: 8 GB
 • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 770 veya AMD Radeon R9 380x
 • DirectX: Sürüm 11
 • Boş Alan: 50 GB

Sea of Thieves Nasıl İndirilir?

Sea of Thieves Nasıl İndirilir?
Sea of Thieves Nasıl İndirilir?

Sea of Thieves Nasıl İndirilir? son zamanlarda bu oyunu sık sık gören fakat bir türlü oynamamış olan oyuncuların sorusu. Bu sorunun’da cevabını kısa’da olsa cevaplamak istiyoruz. Oyunu Steam üzerinden 61 TL ücret ödeyerek satın alabilir ve oynayabilirsiniz. İndirim günlerini takip ederek 15 – 30 TL fiyat aralığında satın alabilmeniz’de sık sık mümkün oluyor.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın