Şebnem Tüfekçi İnstagram Hesabı

 Şebnem Tüfekçi İnstagram Hesabı
Okunuyor Şebnem Tüfekçi İnstagram Hesabı

Şebnem Tüfekçi İnstagram Hesabı sosyal medyada yayılan bir videonun haberlere çıkmasıyla birlikte iyice merak edilmeye başlandı. Şort giydiği için zorbalığa uğrayan kızın kendini savunması herkesi hayran bırakmayı başardı. Türkiye Cumhuriyeti özgür bir devlettir ve giyim kuşama karışmaz. Fakat 2 yaşlı adamın Şebnem Tüfekçi isimli bir kadının şort giymesine tepki gösterdiği ve hakaret ettiği videolarla tespit edildi. Bu 2 şahıs hakkında suç duyurusu başlatılacağı düşünülmektedir. Her gün kadına taciz ve cinayet haberlerinin ardı arkası kesilmemeye başladı. Tüm bunları engellemek için en ufak bir yanlış düşünceye sahip insanları doğru yola götürmemiz gerekmektedir. Bu gün Şebnem hanımın kıyafetine laf eden yarın öldürmeyi de düşünür. Paylaşılan görüntülerin oldukça ses getirmesinin ardından Şebnem Tüfekçi İnstagram adresi çok merak edilmeye başlandı.

Şebnem Tüfekçi İnstagram

Şebnem Tüfekçi İnstagram hesabını arayanlar ona destek olmak için araştırmalar gerçekleştiriyorlar. Video çekerken ona hakaret eden insanlara verdiği cevap ve maruz kaldığı bu durum oldukça eleştirilmeye başlandı. Şort giydiği için 2 yaşlı adamın hakaret etmesi üzerine olayı videoya çeken Şebnem Tüfekçi bu görüntüleri İnstagram gibi sosyal medya hesaplarından yayınladı. Bu videoları izleyenler durumu paylaşarak herkesin görmesini sağladı ve kısa sürede haberlere kadar düştü.

Şebnem Tüfekçi İnstagram
Şebnem Tüfekçi İnstagram

Bu olayın ardından kamuya açıldığı için savcılığın bir suç duyurusunda bulunacağı düşünmekteyiz. Her iki tarafından bir birinden şikayetçi olduğuna dair bir bilgiyi henüz öğrenemedik. Fakat olayın ilerleyeceği ve hakaret davasına gireceğini düşünüyoruz. İlerleyen durumları da sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Günümüzde bir isimi merak ettiğimiz zaman onun sosyal medya hesaplarını araştırıyoruz. İşte bu haberleri duyan ve görenler de Şebnem Tüfekçi İnstagram araştırması yapmasının en büyük sebepleri arasında yer alıyor.

Bilmeyenler İçin: Şebnem Tüfekçi İnstagram dan Paylaştığı Olay Video

Şebnem Tüfekçi İnstagram


Yapılan Yorumlar
  • Avatar for hakan bulut hakan bulut dedi ki:

    Kusura bakma da hem açıyorsun hem de neden bakıyorsun diye soruyorsun, senin açma hakkın varsa onun da bakma hakkı var, o senin kıyafetine karışamaz sen de onun gözüne müdahale edemezsin, onun yaptığı hakaret hakaret oluyor da baban yaşındaki adama LAN, GAVAT tarzı söylemleri neden herkes görmezden geliyor da seni mağdur görüyör kamuoyu onu da anlayamadım. Adam terbiyesiz ama sen ondan daha fazla terbiyesizsin, iki terbiyesiz bir araya gelince de böyle haberlik konu çıkmış ortaya çok normal.

Bir Yorum Yapın