Secret Neighbor Giriş Yapılıyor Ekranında Kalıyor

 Secret Neighbor Giriş Yapılıyor Ekranında Kalıyor
Okunuyor Secret Neighbor Giriş Yapılıyor Ekranında Kalıyor

Secret Neighbor Giriş Yapılıyor Ekranında Kalıyor sorunuyla karşılaşan oyun severler için hatayı tamamen ortadan kaldıracak basit yöntemi sizlere anlatıyoruz. Popüler oyuna giriş yapmaya çalışan oyuncular oyunun açılması için tıkladıktan sonra giriş yapılıyor ekranında takılı kalıp donması üzerine bu sorunlarının çözümünü araştırıyorlar. Secret Neighbor oyununun resmi kaynaklarında bu yaşanan problemle ilgili herhangi bir çözümün olmaması oyuncuların yerli kaynaklardan araştırma yaparak soruna çözüm aramalarına sebep olmaktadır. Yıl boyunca hatayla karşılaşan oyunculara güncel çözümleri en yeni kaynaklarca bulup sunmaya devam edeceğiz.

Secret Neighbor Giriş Yapılıyor Ekranında Kalıyor Hatası (Sorunu)

Secret Neighbor Giriş Yapılıyor Ekranında Kalıyor sorunuyla karşılaşan oyuncular bu hatayı basit bir şekilde çözüme ulaştırabilirler. Oyunun ülkemizde çok fazla oyuncusu bulunmadığı için yerli kaynaklarda bu tür hatalarla ilgili güncel çözüm yöntemlerini bulmak zor olabiliyor. Bu sebeple oluşturduğumuz bu içeriğimizde hatanın en güncel çözümlerine yer ayırıyoruz. Eğer aşağıdaki çözümleri denemenize rağmen hala Secret Neighbor Giriş Yapılıyor Ekranında Kalıyor problemiyle karşılaşıyorsanız durumu bize bildirebilirsiniz.

  • Steam’ı yönetici olarak çalıştırın.
  • Oyunu yönetici olarak çalıştırın.
  • Steam ve Oyunu “Görev Yöneticisi” üzerinden tamamen kapatın ve tekrar açmaya çalışın.
  • Güncellemelerinizi kontrol edin.
Secret Neighbor Giriş Yapılıyor Ekranında Kalıyor
Secret Neighbor Giriş Yapılıyor Ekranında Kalıyor

Secret Neighbor Nedir?

Secret Neighbor, Hello Neighbor evreninde geçen gizem, korku ve macera oyunudur. Oyunun Hello Neighbor’dan farkı, çok oyunculu olarak oynanabiliyor olmasıdır. Oyuncular, kendi arzu ettikleri ekibi kurarak oyuna girebilir ve birbirleri ile iletişim halinde kalarak oyunun amaçlarını yerine getirebilir.

Secret Neighbor, sürekli büyüme ve gelişme gösteren, bir sosyal korku oyunu olarak kabul edilir. Bu oyunda amaç, bir grup toplayarak komşunun bodrum katında olan çocuğu kurtarmaktır. Fakat bu gruptaki bir üye de komşunun ta kendisidir. 2 farklı modu bulunan oyun, oyun severler tarafından yayınlandığı ilk günden beri severek oynanmaktadır.

Secret Neighbor, Hologryph ve Eerie Guest Studios tarafından geliştirilmiş bir korku ve macera oyunudur. Alex Nichiporchik tarafından kurulan Eeerie Guest Studios, Dynamic Pixels firmasının yeni adıdır ve pek çok başarılı oyunun geliştiriciliğini yapmaktadır. Oyunun yayıncılığını ise, Hello Neighbor’un da yayıncısı olan tinyBuild firması üstlenmiştir. TinyBuild, Secret Neighbor ve Hello Neighbor dışında birçok oyunun daha yayıncılığını yapmaktadır.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın