Seedorf İnstagram Hesabı (2022)

 Seedorf İnstagram Hesabı (2022)
Okunuyor Seedorf İnstagram Hesabı (2022)

Seedorf İnstagram hesabının fazla aratılmasıyla birlikte size resmi adresinin bağlantısını paylaşıyoruz. Paylaştığı videoları izleyebilir ve hesabıyla ilgili son dakika analizini buradan kontrol edebilirsiniz. Günümüzün en büyük ve en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarının başında gelen İnstagram her gün yeni bir kişiyi ünlü etmeyi başarıyor. Araştırılmasına rağmen bulunamayan Seedorf isimli İnstagram hesabı çok merak edilmeye başladı. Hesabın gerçek adresini bulamayanlar için aşağıda doğrudan bir bağlantı bıraktık. Aynı zamanda merak edenler için sosyal medya hesabına ait güncel analiz raporlarını da içermektedir. Paylaştığı videolarla ilgili fikir ve düşüncelerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Seedorf İnstagram Hesabı

Seedorf İnstagram kullanıcısı paylaştığı videolarla herkesin ilgisini çekmeyi başardı. Sosyal medya hesaplarında “Seedorf” ismini kullanması onu bu şekilde tanımamızı sağlıyor. Kullanıcılar sebebini bulamadığımız bir şekilde fazla araştırmaya başlamış durumdalar. Bize gelen yoğun istek üzerine her ne kadar bir araştırma yapsak da bu sosyal medya hesabının ne den bu kadar merak edildiğini açıklayacak bir şey bulamadık. Herhalde sevenlerinin çok olması ve çektiği içeriklerin ilgi çekmesinden kaynaklandığını düşünüyoruz.

Luiza Krivonogikh İnstagram Hesabı
Seedorf İnstagram Hesabı

Aşağıdaki yorum alanına “Seedorf İnstagram hesabını neden araştırdığınızı yazabilirsiniz.” bu sayede biz ve bizim gibi düşünen binlerce kişiye bir cevap vermiş olursunuz. Sosyal medya hesapları da bulunan kullanıcının İnstagram da takipçi sayısı her geçen saat artmaya devam ediyor. Genellikle paylaştığı videoların yorumlarını kapatması da dikkatlerden kaçmadı. Çektiği videolarla binlerce kişinin beğendiği başarılı içeriklerin sahibidir. İnstagram uygulamasında ses dosyalarına uygun çekilen videolar oldukça popüler olmayı başarıyor. Ülkemizde bu uygulama sayesinde popüler olan yüzlerce insan bulunmaktadır. Son zamanlarda da ismini sık duymaya başladığımız Seedorf İnstagram hesabı hakkında detaylı bir araştırma gerçekleştireceğiz.

Seedorf İnstagram Hesabı Neden Araştırılıyor?

Özel yaşantısını kamuoyundan gizli yaşayan Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in 2000’lerin başında birlikte olduğu Svetlana Krivonogikh’ten olan kızı Seedorf, sosyal medyada tepkilerin hedefinde.

Putin’in ‘aşk çocuğu’ olarak tanınan Luiza, Rusya’nın Ukrayna’yı işgalinin ardından sosyal medyada tepkileri üzerine çekti. Luiza’ya troll hesapları tarafından ‘şeytanın kızı’ lakabı takıldı.

St Petersburg’da öğrenci olan 18 yaşındaki Luiza, şu anda büyük bir Rus bankasının yarı sahibi olan 45 yaşındaki multimilyoner Svetlana Krivonogikh’in kızı.

Monako’da 3,1 milyon sterlinlik lüks bir mülkün sahibi olan Svetlana, kızının babasının Rusya Devlet Başkanı olduğuna dair yaygın söylentileri yorumsuz bırakırken, bazı insanlar Luiza’nın  Putin’e “benzer” göründüğüne inanıyor.

Putin, Luiza’yı kamuoyuna tanıştırmasa da ve tüm bu iddialar kanıtlanmamış olsa da genç kızın İnstagram’ı babası yüzünden saldırı altında.

Luiza, Rusya’nın Ukrayna’yı işgali başladığından beri tepki görürken, gelen mesajlar ise dikkat çekti. Bir kullanıcı, Luiza’ya “Fare gibi sığınakta mı oturuyorsunuz?” yazarken, bir diğeri de “katilin, savaş suçlusunun, psikopatın ve uyuşturucu bağımlısının kızı” dedi. Birçok kişi de “Görünüşe göre cüzdanlar ve villalar onun için insan hayatından daha önemli.” benzeri ifadelerde bulundu.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın