Sega’dan Yeni Sonic Racing Yarış Oyunu 2018

Sega’dan Yeni Sonic Racing Yarış Oyunu 2018

Sega yaptığı başarılı oyunlar ile büyük bir oyun konsolu kullanıcı hayran kitlesine sahip, son dönemlerde yaptıkları açıklamalar ile yeni bir yarış oyununun üzerinde çalıştıklarını biliyoruz. Resmi olarak oyunun türü veya adı ile ilgili herhangi bir açıklama yapmış olmamalarına rağmen Twitter üzerinden paylaştıkları bir video ile Sonic Racing adında yeni bir yarış oyunu bizleri bekliyor olacak gibi gözüküyor.

Böyle bir tahmin yapmamızın en büyük sebebi video içerisindeki araba ses efektleri ve en sonunda çıkan gizlenmiş logodaki tek görünen harfin “R” olması. 1997 yılında Saturn Racer adlı bir oyunu piyasaya süren Sega yine aynı yazı fontunu kullanmıştı. Belkide bizleri şaşırtmak için böyle bir girişimde bulunmuşlardır.

Büyük bir hayran kitlesi ise üzerinde çalıştıkları bu yeni yarış oyununun Sumo’s All-Stars Racing serisinin devamı olacağı yönünde. Fakat Sega henüz hiç bir açıklama yapmamasına rağmen yeni oyun hakkında yapılan bu iddiaları yalanlayıp doğrulamadı bile. Bu başarılı hamleleri ile yeni oyunları çıkmadan büyük bir heyecanlı takipçi kitlesi oluşturdu bile.

 

 

9
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.