Selçuk Tektaş İnstagram Hesabı

 Selçuk Tektaş İnstagram Hesabı
Okunuyor Selçuk Tektaş İnstagram Hesabı

Selçuk Tektaş İnstagram Hesabı araştırması yapanlar için Alişan’ın kardeşinin vefat haberleri sonrasında merak etmeye başladı. Ünlü sanatçının kardeşinin vefat haberleri sonrasında insanlar kim olduğunu merak edip araştırmalar yapıyorlar. Ünlü ses sanatçısı Alişan gerçek öz kardeşi olan Selçuk Tektaş’ı uğurladı. Hastanede korona virüsü tedavisi görürken vefat eden Selçuk için taziye dileklerimizi iletiyoruz. İnsanlar bu haberler sonrasında daha önce duymadıkları bu ismi görünce şaşırabiliyorlar ve hakkında araştırmalar yapıyorlar.

Selçuk Tektaş İnstagram

Selçuk Tektaş kendi tarafından oluşturduğu resmi İnstagram hesabını arayıp da bulamayanlar için buradan sunuyoruz. İnsanlar son zamanlarda merak edip araştırmak istedikleri insanların ilk sosyal medya hesaplarına bakıyorlar. Çünkü sosyal medya hesaplarını güncel kullanılması ve orada bizzat araştırdıkları kişinin kendinden haber alabilecekleri için bu tür uygulamalardaki araştırmaların sayısı arttı. 4 haftadır yoğun bakımda tedavi gören selçuk tektaş korona virüsü nedeniyle hayatını kaybetti.

Selçuk Tektaş İnstagram
Selçuk Tektaş İnstagram

Kardeşi vefat eden Alişan resmi İnstagram hesabından “Canımın yarısını, kardeşimi, her şeyimi hakka uğurladık… Bugün öğle namazına müteakip, Teşvikiye Camii’nden kaldırılacaktır.” paylaşımını yaptı. Hem haberlerde hem de sosyal medyada bunu öğrenenler kardeşi olan Selçuk Tektaş’ın İnstagram adresini araştırmaya başladılar.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın