Selin Barlas İnstagram Hesabı

Selin Barlas İnstagram Hesabı

İnsanlar son dönemde haber olan bireyleri çok araştırır. Selin Barlas anlık olarak habere konu olmuş bireylerden birisidir. Bu konuyu merak edenler için güzel ve öz bir makale yazdık. Bu makale içerisinde Selin Barlas neden haber konusu oldu ve neden insanlar Selin Barlas’ın İnstagram hesabını soruyor? Bunları makalemizde açıkladık.

Selin Barlas İnstagram Hesabı Nedir?

Selin Barlas İnstagram hesabı Selin Barlas’ın yaşadığı kötü bir olaydan dolayı merak ediliyor. Bu olay alt taraftaki başlıkta detaylıca anlatılmıştır ama söylememiz lazım ki Selin Barlas’ın İnstagram hesabı artık kapalıdır. Bu yüzden artık bu İnstagram hesabına erişim sağlayamazsınız.

Selin Barlas İnstagram Hesabı
Selin Barlas İnstagram Hesabı

Selin Barlas Kimdir?

Selin Barlas İstanbul da Maslak Ayazağa Işık Lisesinde okumuş ve ardından Boğaziçi Üniversitesi bünyesinde Tarih Bölümünde eğitim almıştır. İstanbul Üniversitesi İspanyol Dili ve Edebiyatı bölümünde eğitimini sürdürmektedir. Çok iyi derecede İngilizce bilen Selin Barlas tam 7 dil bilmektedir. 

Selin Barlas ve Cem Dizdar Olayı

Selin Barlas’ın iddialarına göre İnstagram hesabından, TRT Spor’da yayımlanan “Spor Manşet” ve “Futbol Aklı” programları içerisinde yorumculuk yapan Cem Dizdar’ın şiddetine maruz kaldığını söyleyen Selin Barlas, bedenindeki darp izleri’nin fotoğraflarını paylaştı. Bu durumun hiçbir koşu altında hiçbir kadın’ın yaşamaması gerektiği bir konu olduğunu düşünüyorum.

Selin Barlas olaylar sonrasında twitter aracılığı ile bu resimlerin belli bir süre İnstagram hesabında kalacağını ve sonra sileceğini belirtti. Olayların ardından söylediği gibi İnstagram hesabını tamamen sildi. Bu söylemlerin ardından tabi ki Cem Dizdar karşı açıklamalarda bulundu.

Cem Dizdar yaptığı açıklamalarda hiçbir koşul altında fiziksel ve zihinsel bir saldırı yapmadığını ve hatta kendisi’nin hem fiziksel hem de zihinsel saldırıya uğradığını belirtti. Kendisi’nin masum olduğunu kanıtlamak için mahkemeye gitmeye hazır olduğunu belirtti.

12
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.