e
sv

Serkan Yalnız Facebook Hesabı

698 Okunma — 02 Eylül 2021 12:00
Serkan Yalnız Facebook Hesabı
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Serkan Yalnız Facebook Hesabı son günlerde sosyal medyada yayılmaya başlanan bir belediye başkanının telefonda hakaretleri sonrasında merak edilmeye başlandı. Aranan fakat bulunamayan sosyal medya hesabını sizler için bulduk. Teknoloji konusunda içerikler üretirken insanların çok merak edip araştırdıkları fakat araştırmaları yaparken bulamadıkları sosyal medya hesaplarını sizler için buluyoruz. Twitter, İnstagram ve hatta TikTok üzerinden paylaşılmaya başlanan Serkan Yalnız’ın bir belediye başkanıyla yaptığı telefon görüşmesi gündemde. İnsanlar bu ses kaydının öncesi ve sonrasını merak ettikleri için araştırıyor ve bu araştırmalarını da bizzat olayın geçtiği şahıslarda arıyorlar. Öncelikle bir siyasi içerik paylaşmayacağımızdan dolayı bir yorum yapmayacağız. Tüm sonucu yüce halkımıza bırakıyoruz. Bizim tek amacımız ulaşılamayan sosyal medya hesaplarını bulup sizlere sunmak.

Serkan Yalnız Facebook Hesabı Nedir?

Serkan Yalnız Facebook üzerinden yaptığı paylaşımlarıyla kendisi telefonla arayan bir belediye başkanının ağza alınmayacak hakaretlerini paylaştı. Olay sonrasında bir vatandaşa belediye başkanı küfür ediyor olarak basına görüntüler yansıdı. Halkın bu haberler sonrasında tepkisi de oldukça sert oldu. Ünlü Twitch yayıncısı Jahrain, Twitter hesabından görüntüleri paylaştı ve CHP genel başkanını etiketleyerek bu duruma bir müdahale edilmesini söyledi. Olay sonrasında insanlar Serkan Yalnız’a ait Facebook hesabında bu olayları yakından takip etmek için araştırmalar yapıyorlar.

Serkan Yalnız Facebook
Serkan Yalnız Facebook

Facebook ülkemizde ve dünyada en eski ve en çok kullanılan sosyal medya platformları arasında yer almaktadır. Aynı isme ve soy isme sahip binlerce farklı kullanıcı olduğundan dolayı insanlar araştırdıkları bir insanın profilini kolay bulamıyorlar. Yukarıda verdiğimiz bağlantı aracılığıyla an Yalnız Facebook adresine ulaşabileceksiniz. İnternette yayılan 12 dakikalık belediye başkanıyla olan telefon görüşmesinin kayıtları da profilinde yer almaktadır. Aynı zamanda aralarında geçen mesajlaşmalar ve dava sürecinin detayları da yine profilinde gözüküyor.

Serkan Yalnız Facebook da Belediye Başkanıyla 12 Dakikalık Telefon Görüşmesi Video


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Serkan Yalnız Facebook Hesabı