Sesegel PUBG Mobile 2021 Rehberi

 Sesegel PUBG Mobile 2021 Rehberi
Okunuyor Sesegel PUBG Mobile 2021 Rehberi

Sesegel PUBG Mobile kanalında oyun sevenler izlerken eğlenip öğrenebilecekleri videoları izleyebilirler. 2021 yılında seveceğiniz içerikler sizlerle. Hasan Mustan abimizin severek oynadığı oyunların videolarını paylaştığı resmi YouTube hesabı üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz. Paylaştığı videolardan anında haberdar olabilmek için abone olduktan sonra bildirimleri açabilirsiniz. Sesegel PUBG Mobile özellikle Hasan abimizin en çok sevilen oyunlarından bir tanesidir.

Açıkçası ben PUBG Mobile tarzı oyunları sevmezken Sesegel kanalını keşfedip onunla oyunun hırsından çok eğlenceli yanlarını görerek başladım. İnternet sitemizde PUBG Mobile oyunuyla ilgili rehber niteliği taşıyacak çok fazla konu açıyor ve güncel olarak da açmaya devam ediyoruz. Takipçilerimizin ve okurlarımızın 2021 yılında en çok istedikleri Sesegel PUBG Mobile için rehberi hazırlamak istedik. Bu rehberi hazırlarken kanalı henüz keşfetmemiş ve bilmeyen oyuncuların işlerine yarayacak önemli bilgiler taşıyanları. Ayrıca izlerken son derece eğlenecek ve dereceli için tecrübenizi arttıracak videoları derliyoruz.

Kanalın genel incelemesini de yaparak sizlere tanıtımı sağlayacağız. Rehberimiz güncellenmeye devam edilecektir. Sesegel kanalında paylaşılacak olan PUBG Mobile videolarının tamamını izlemek ve yeni videoları takip edebilmek için kanalına abone olabilirsiniz.

SeseGel PUBG Mobile

SeseGel PUBG Mobile yalnızca bu oyunun videolarının paylaşıldığı bir kanal değildir. Aynı zamanda güncel olarak onlarca farklı oyunun videosu çekiliyor ve geçmiş videolarda yüzlerce farklı oyuna ait videoları da izleyebilirsiniz. Fakat bizim için bu kanalı önemli kılan PUBG Mobile oyunu SeseGel kanalının kalitesini gösteriyor. Canınızın sıkıldığı zamanlarda severek oynadığınız oyunlara ait videoları keyifle izleyebilirsiniz. Yemek yerken, canınız sıkkınken veya keyfinizi arttırmak istiyorsanız. Her halükarda SeseGel PUBG videoları ilginizi çekecektir.

SeseGel PUBG Mobile
SeseGel PUBG Mobile

Bu rehberimizde bilmeyenler için hem kanalı tanıtacağız hemde kanalda paylaşılan PUBG videolarından trendleri sizlere sunacağız. Eğer ilginizi çekerse YouTube üzerinden kanala abone olarak bildirimleri açabilirsiniz. Hasan Mustan abimizin diğer resmi sosyal medya hesaplarından takip ederek yaptığı çekilişlerden ve dağıttığı hediyelerden yararlanma fırsatınızda olacaktır.

SeseGel kanalı 5 yıl önce açılmış olsa da PUBG oyunuyla ilgili ilk videosunu 2 yıl önce paylaştı. Tabi ki bu sıralama listesini yaptığımız araştırmada görüyoruz. Sıralamalar farklıysa ve gözden kaçırdıklarımız olursa bize bildirebilirsiniz.

SeseGel PUBG İlk Videosu

8 Nisan 2018 tarihinde paylaştığı ilk PUBG videosuyla 734 bin görüntülenme aldı. Evet Hasan abimizin ilk defa PUBG oyununun adını duyduğu ve ilk defa oynadığı video tam olarak bu. Zaten videonun altına yaptığı açıklamadan da bunu anlayabilirsiniz.

“İlk defa oynuyorum. Daha önce ne videosunu izledim ne de pubg ile ilgili bir fikrim var. Beni bilen bilir. Böyle zamanlarda ilk oynayışımı video yaparım ki acemi hallerimi görün. Oyun portal Selimle birlikte müthiş eğlendik. Devamı gelsin derseniz güzel bir beğeni istiyorum. Beğenmeyi ve paylaşmayı unutmayın.”

PUBG Oyununu sevmeye başladığı 2. videonun kısa bir süre sonra tekrar paylaşılmasıyla anlıyoruz. Hasan abimizi diğer kanallarla karıştırmayın her gün dakika başı kalitesiz içerikler oluşturmuyor. Video için emek harcıyor, uğraşıyor ve izleyicilerine en iyi videoyu sunmaya çalışıyor.

SeseGel PUBG 2. Videosu

“Selim ile birlikte 2. kez pubg oynuyoruz. Tamamen işin eğlencesindeyiz çünkü hiç bir şey bilmiyoruz. Paraşütle atlarken manzara izledim.Beğenmeyi ve paylaşmayı unutmayın.”

25 Nisan 2018 tarihinde paylaştığı 2. videosu 461 bin izlenme ve 30 bin beğeni alarak zamanında trend videolar arasına girmeyi başarmıştı. 2 Yıl önce dediysek o zamanlar YouTube platformu şuan ki kadar geniş ve büyük değildi. O zamanlardan emek vererek kaliteli işler sunan hasan abimizin SeseGel kanalı şimdiler de bizim için hep bir numara. Fakat bu noktaya kolay gelmedi.

SeseGel PUBG

Artık PUBG oyununda hırsı bir kenara bırakarak herkese eğlenmeyi anlatan ve nasıl eğleneceklerini gösteren videolar hazırladı. Bu içerikleri izlerken eğlenebileceğiniz gibi öğreneceğiniz de bir çok şey var.

“Selim ile birlikte eğlenceli ve süper muhabbetli pubg oynuyoruz. Bizimkisi tamamen geyik. SLR silahla rakibe tek attım.Beğenmeyi ve paylaşmayı unutmayın.” Açıklaması bu videoya yapılabilecek en iyi açıklama. Çünkü izlerken eğlenecek ve muhabbetlerine ortak olabileceksiniz.

SeseGel PUBG Mobile Serüvenin Başlangıcı

SeseGel PUBG Mobile oyununu ilk defa telefonuna indirip izleyicileriyle deneyimlediği videoyu sizler için bulduk. Size o zamandan biraz bahsetmek istiyoruz. PUBG Oyunu Bilgisayar platformu için çıktığı zamanlarda çok fazla tuttu. Başlı başına bir hayatta kalma oyunu olduğundan dolayı dünyada hızla yayılıp sevilmeye başlanan bir kategorinin en popüler oyunuydu çünkü. Şimdilerin hayatta kalma oyunları o zamanlar da vardı tabi ki fakat böyle bir popülerliği yoktu.

TencentGames bu oyunun popülerliğini görünce PUBG oyununun mobil versiyonunu çıkartmak için başvuruyor. Fakat PUBG oyunu bilgisayar oyunudur bunun mobilini asla çıkartmayı düşünmüyoruz diyerek geri çevirilince Çinli geliştiriciler de iyi o zaman diyerek ayrılıyor. PUBG her ne kadar bilgisayar da popüler olsa da o dönemde mobil oyunlara da ilgi artmaya başlamıştı.

PUBG Mobile isminde olmayan fakat bire bir aynı sayılabilecek onlarca oyun çıkartıldı. Bu oyunlar kısa süre içinde milyonlarca indirilince PUBG oyunu için stratejik bir hata yaptıklarını fark ettiler. O zamanlar uygulama mağazalarında yer alan hayatta kalma oyunlarının isimleri farklı olsa da herkes her oyuna PUBG diyordu. Gerçek PUBG Mobile çıkıyor haberleriyle birlikte TencentGames şirketinin teklifi kabul edildi.

PUBG Mobile gerçek oyunu uygulama mağazasına eklendiği zaman tüm dünyanın görüp görebileceği en büyük oyuncu kitlelerine ulaşıldı. PUBG Mobile oyununu sıradan bir oyun sanmayın. Kırdığı rekorlar, mobil oyun platformuna yaptığı katkılar azımsanamaz. Rakipleriyle bu oyunu kıyaslarken yalnızca mekanik ve grafikler ile kıyaslanamaz. Aynı zamanda sektöre verdiği yön ve oyuncu kitlelerini nasıl mobil platforma çektiğinin de bilinmesi gerekiliyor.

İşte böyle bir zamanda SeseGel kanalı PUBG Mobile ile ilgili ilk videosunu çekip paylaştı.

SeseGel PUBG Mobile İlk Video

“Pubg mobil indirdim ve sizler için oynadım. Bu işi kıvırmaya başladım gençler. Beğenmeyi ve paylaşmayı unutmayın.” 2 Milyon 500 bin izlenme ve 45 bin beğeniyle paylaşıldığı zaman trend videolar arasına girmeyi başarmıştı.

SeseGel PUBG Mobile için hazırlanan güncel videoları da sizlere aktaracağız. Kanal hakkındaki fikir ve düşüncelerinizi yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Sesegel PUBG Mobile Son Videosu

PUBG Mobile için paylaştığı en son Sesegel videosu yukarıdadır. Yeni paylaşacağı videoları da güncel şekilde aktarmaya devam edeceğiz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın