e
sv

Sevgiliye Manevi Hediye Fikirleri

1060 Okunma — 16 Aralık 2020 15:13
Sevgiliye Manevi Hediye Fikirleri
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Sevgiliye Manevi Hediye Fikirleri arayanlar için Erkek veya Kadın bireylere alabileceğiniz manevi değeri yüksek hediyeleri açıklıyoruz. Kalbin ortasına dokunun. Sevgiliye pahalı hediyeler almak yerine paha biçilemeyecek manevi değeri yüksek hediyeler alabilirsiniz. Bu hediyeleri hiç bir para birimi satın alamaz. Kalbinizden ve içinizden gelen bu manevi hediyeler sevgilinizin kalbinde ve aklından çıkamayacak bir değere sahip olacak. Sevgiliye Manevi Hediye için sizlere verdiğimiz fikirlere göz atın. Hediyeler arasında gezinirken aklınıza gelen bir manevi hediye fikri varsa yorum olarak yazabilirsiniz. Bu sayede diğer İnsanlar da sevgililerini bu sayede mutlu edebilirler.

Sevgiliye Manevi Hediye

Sevgiliye Manevi Hediye vermeye karar verdiyseniz bunun büyük bütçeler gerektirmediğini unutmayın. Hediyenizi pahalı ve büyük seçmek onu manevi bir hediye yapmayacaktır. Sevgiliye Manevi Hediye için içinizden gelen, sizin ve onun için kıymetli olabilecek hediyeler seçmeniz gerekiyor. Burada vereceğimiz fikirler hem kadın hem de erkek sevgililere verilebilecek hediyeleri içermektedir.

Sevgiliye Manevi Hediye
Sevgiliye Manevi Hediye

İlk olarak manevi hediye nedir bilmeyenler için bir açıklamasını yapalım. Manevi Hediye; sizin veya sevgiliniz için anlamı büyük olabilecek özel hediyelere denmektedir. Maddi açıdan pahalı bir hediye almak onu manevi hediye yapmaz. Veya sıradan sitelerden alınacak sıradan hediyeler de manevi olmayacaktır. Hediyenin büyüğü küçüğü olmaz tabi ki fakat burada Sevgiliye Manevi Hediye vereceğiniz için bunun küçümsenmemesi gereken bir konu olduğunu anlatmaya çalışıyoruz.

Sevgiliye Manevi Hediye Fikirleri (Erkek & Kadın);

Sevgiliye Manevi Hediye Fikirleri olarak aşağıda hazırladığımız liste hem erkek hem de kadın için geçerlidir. Hediyenin cinsiyeti şu günlerde olabiliyor fakat manevi bir hediyenin cinsiyeti olamaz. Hazırladığımız liste yeni fikirlerle güncellenmeye ve detaylandırılmaya devam edilecektir.

1- Gelecekten Haberler

Sevgiliye Manevi Hediye Fikirleri
Sevgiliye Manevi Hediye Fikirleri

Sevgilinize gelecekten haberler vermeye ne dersiniz. Herkes hayal kurar ve bu hayalleri gerçekleştirmek için uğraşır. Sevgiliniz için kurduğunuz hayalleri ona daha iyi anlatacak bir manevi hediye asla paha biçilemez.

Bir Defter Alın, Defterin sayfalarına gelecek tarihleriyle birlikte onunla neler yapmak istediğiniz anlatın. O Tarihler geldiği zaman onları yerine getiremeseniz bile içinizden gelenin bunlar olduğunu ve yapmak istediğinizi bilecektir.

2- Ona Özel Şarkı Yaptırın

Sevgiliye Manevi Hediye Fikirleri
Sevgiliye Manevi Hediye Fikirleri

Sevgiliye Manevi Hediye için kesinlikle bir sponsorluk anlaşmamız bulunmamaktadır. Hiçbir kurum ve kuruluşun reklamını yapmıyoruz. Sadece manevi hediye olarak vereceğiniz hediyeleri nasıl yapabileceğinizle ilgili fikirleri paylaşıyoruz.

Ülkemizde Beste & Şarkı Yazarlığı konusunda hizmet veren bir çok freelancer bulunmaktadır. Bionluk isimli site üzerinden sevgilinize armağan edebileceğiniz bir şarkı yazdırabilir ve onu sanatçılara söyletebilirsiniz.

3- Evlilik Teklifinizin Nasıl Olacağını Komik Bir Dille Anlatın

Sevgiliye Manevi Hediye Fikirleri
Sevgiliye Manevi Hediye Fikirleri

Sevgiliye Manevi Hediye olarak verebileceğiniz en güzel hediyelerden bir tanesi. Sevgilinizle elbet evlilik teklifinizin nasıl olacağı konusunda hayallerinizi konuşmuşsunuzdur. Veya başka bir önemli planınızla ilgili de bu fikri gerçekleştirebilirsiniz.

İleride birlikte düşündüğünüz bir fikrinizi karikatür çizdirerek komik bir dille gösterin. İleride çocuklarınıza gösterebileceğiniz büyük bir manevi hediye fikridir.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Sevgiliye Manevi Hediye Fikirleri