SGK Kurum Dışı Sınav Uygulaması Açılmıyor, Hata Veriyor

 SGK Kurum Dışı Sınav Uygulaması Açılmıyor, Hata Veriyor
Okunuyor SGK Kurum Dışı Sınav Uygulaması Açılmıyor, Hata Veriyor

SGK Kurum Dışı Sınav Uygulaması Açılmıyor, Hata Veriyor problemini 2022 yılında çözüyoruz. Yaşadığınız tüm sorunlar ve hataların güncel çözüm yöntemlerine yer ayırdık. SGK Kurum Dışı Sınav Uygulaması Açılmıyor, Hata Veriyor gibi sorunlarla karşılaşanlar için 2022 yılına özel çözüm yöntemlerini anlatıyoruz. Pandemi sürecinde hataları hızlı çözün. Son zamanlarda E Devlet üzerinden çeşitli işlemler yaparken SGK Kurum Dışı Sınav Uygulaması Açılmıyor, Hata Veriyor şeklinde sorunlarla karşılaşabiliyoruz. Bu gibi sorunların nasıl çözüleceğini bilmeyenler için güncel çözüm yöntemlerini aşağıda anlattık.

SGK Kurum Dışı Sınav Uygulaması Açılmıyor, Hata Veriyor

Aşağıda verdiğimiz SGK Kurum Dışı Sınav Uygulaması Açılmıyor, Hata Veriyor hatası için çözüm yöntemleri işinize yaramazsa bize bildirin. 2022 yılı boyunca içerik güncellenmeye devam edilecektir. SGK Kurum Dışı Sınav Uygulaması Açılmıyor, Hata Veriyor, pandemi gibi çeşitli yeni araçları kullanırken kullanıcıların karşısına çıkan bir sorun. 2022 yılında gelen güncellemeler ile bu tip sorunların önüne geçildi fakat yine de E Devlet kullanırken çoğu kullanıcının karşısına Beklenmedik Bir Hata Oluştu gibi sorunlar çıkıyor.

E Devlet Beklenmedik Bir Hata Oluştu
SGK Kurum Dışı Sınav Uygulaması Açılmıyor, Hata Veriyor

Bu sorunla ilgili resmi bir açıklama yapılmadı henüz. Çeşitli şikayet platformları üzerinden ve teknik destek ekibine SGK Kurum Dışı Sınav Uygulaması Açılmıyor, Hata Veriyor ile ilgili çözüm yolları istesek de bir geri dönüş sağlanmadı. Hata ile karşılaşanlar bir süre sonra hatanın kendiliğinden gittiğini söylüyor. Şuanda tek yapabileceğimiz biraz bekleyip hatanın kaybolmasını beklemek.

E Devlet Nedir?

e-Devlete-Devlet Kapısı, veya Dijital Türkiye, devlet hizmetlerinin kullanıcı ihtiyaçları göz önüne alınarak elektronik ortamda, güvenli, kesintisiz ve hızlı olarak ortak bir nokta üzerinden vatandaşa doğru bilgiye ulaştırılmasını amaçlayan web tabanlı bir sistemdir.

e-Devlet sistemine T.C Kimlik Numarası kullanarak kolayca girmek mümkündür. Siteye PTT’den alınacak şifre ile, Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone hatta sahip olanlar Mobil İmza ile, smart kart ve okuyucu kullanarak Elektronik İmza sistemi ile ve çipli T.C. Kimlik Kartı ile girilebilmektedir.

Bu projenin sorumlusu Türksat’tır. Gerekli altyapının kurulması, devlet hizmetlerinde hem bilgi, hem iletişim, hem de kalite standartlarının belirlenmesinde bu kurum sorumludur. 1 sayılı Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile yönetimi Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’ndan Dijital Dönüşüm Ofisi’ne verilmiştir.

E Devlet Beklenmedik Bir Hata Oluştu hakkında sormak istediğiniz soruları sorabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın