Shadow Fight 3 İnternetsiz Oynama

 Shadow Fight 3 İnternetsiz Oynama
Okunuyor Shadow Fight 3 İnternetsiz Oynama

Shadow Fight 3 İnternetsiz Oynama hakkında oldukça fazla sorular sorulmaya başlandı. Oyun mağazalarında popüler oyunu internetsiz oynanıyor mu? sorusunu sizler için cevapladık. Nasıl oynayabileceğinizle ilgili bilgiyi de bulacaksınız. Nekki – Action and Fighting Games tarafından geliştirilen Android ve İOS işletim sistemli mobil akıllı telefonların oyun mağazalarındaki Rol Oyunu kategorisinde en popüler oyunlar arasında yer almaktadır. Shadow Fight 3 bize sunduğu destansı evrenine dahil olarak orada büyük bir mücadeleye başlayabiliyoruz. Oyunu oynayanlar veya indirmeyi düşünenler bu oyunun internetsiz de oynanıp, oynanamadığını merak ediyorlar. Bizde bunla ilgili bilgilendirici bir içerik hazırlamak istedik.

Shadow Fight 3 İnternetsiz Oynanıyor mu?

Shadow Fight 3, uygulama mağzalarından indirmek için belli bir İnternet gerekmektedir. 115 Megabayt boyutundaki dosyasını öncelikle cihazınıza indirmeniz ve daha sonra kurulum aşamasında da bazı dosyaları ekstra otomatik şekilde indirmeniz gerekiyor. Yani oyunu yüklerken belli bir İnternet gerekmektedir. Daha sonrasında bölümlerde mücadele ederken o bölüme ait kısımları indirdiğiniz zaman sonrasında İnternetiniz olmasa dahi o bölümleri oynayabilirsiniz. Aslında bölümler de İnternetli fakat daha önce yükleme yaparsanız internetsiz bir alanda da o daha önce indirdiğiniz bölümü oynayabilirsiniz.

Shadow Fight 3 İnternetli mi? soruları oldukça fazla sorulduğu için bunları cevaplamak istedik. Kısaca özet geçmek gerekilirse evet oyunu indirmek internet istiyor. Oyun içerisindeki bölümleri yüklemekte İnternet istiyor. Fakat yüklediğiniz bölümleri daha sonra oynarken İnternet istememektedir. Bu durumda da çevrim dışı modunda İnternetsiz de oyuna giriş yapabilir ve oynamaya devam edebilirsiniz anlamına geliyor.

Shadow Fight 3 İnternetsiz
Shadow Fight 3 İnternetsiz

Shadow Fight 3 Nedir?

Efsaneye göre bir kahraman gölge enerjisi savaşına bir son verecek. Bu savaşçının üç dövüş tarzını öğrenmesi, en iyi silahları bulması ve en güçlü savaşçılarla mücadele etmesi gerek.

Dünya, destansı bir savaşın kıyısında. Yıllar önce Gölge Kapıları’nın serbest bıraktığı kudretli güç bir silaha dönüştü ve üç tane savaş klanı, bu gücün geleceğine karar vermek için savaşıyor.

Lejyon savaşçıları bu tehlikeli enerjiyi yok etmek istiyor. Hanedanlık insanları kendi çıkarları için kullanmak istiyor. Müjdeciler klanının gizemli ninjaları da bu gölge gücünün karanlık sırlarını keşfetmek istiyor.

Üç klan, üç dünya görüşü ve üç dövüş tarzı. Hangi tarafta olacaksın?

Shadow Fight 3 – Shadow Fight evreninin hikayesini yeni karakterlerle 3D olarak devam ettiren çevrimiçi bir RPG dövüş oyunudur. Aksiyona, güçlü savaşçılarla havalı kapışmalara ve gizemli güçlerin hüküm sürdüğü dünya çapında heyecan verici maceralara hazır ol.

DESTANSI BİR KAHRAMAN OLUŞTUR
Ninja, şövalye ya da samuray? Kahramanının kim olacağını yalnızca sen seçebilirsin. Savaşlarda eşsiz kostümler kazan ve eşsiz bir görünüm yaratmak için ekipman renklerini özelleştir.

SAVAŞLARI KAZAN
Kendine has dövüş tarzını oluşturmak için 3 klanın dövüş tarzlarını keşfet. Kahramanın marifetli bir ninja ya da görkemli bir şövalye gibi dövüşebilir. Savaşın yönünü değiştirebilen güçlü ve etkileyici darbeler indirmek için gölge enerjisini kullan.

HİK YEYİ TAMAMLA
Dünyanın dört bir yanından savaşçılar, gölgelerin gücü için mücadeleye son verecek kahramanın ortaya çıkmasını bekliyor. Klanını seçerek hikâyenin akışını etkile. Baş düşmanına meydan okumak için güçlü bossları alt et ve sonra hikâyenin yeni detaylarını öğrenmek için diğer dünyaları keşfedip zamanda yolculuk yap.

YETENEKLERİNİ GÖSTER
Ana hikâye savaşı bitse bile aksiyon devam ediyor. Yapay zekâ tarafından kontrol edilen oyuncuların kahramanlarına karşı düelloları kazan. Liderlik panosunda en iyi 100 arasında yer almak ve bölgende bir efsane olmak için en güçlü savaşçılarla dövüş!

SETLERİ TOPLA
Savaşlarda denemek ve düellolarda havalı görünmek için kişisel silah ve zırh cephaneliğini topla. Bir ekipman setini tamamen topladıktan sonra bir dövüşü kazanmayı kolaylaştıracak eşsiz yetenekler elde edersin.

ETKİNLİKLERDE YER AL
Nadir görünümler, renkler, silahlar ve zırh kazanabileceğin düzenli çıkan temalı etkinliklerde dövüş. Bu savaşlarda yeni kahramanlarla karşılaşacak ve Shadow Fight dünyası hakkında birçok ilginç detay öğreneceksin.

GRAFİKLERİN KEYFİNİ ÇIKART
Renkli manzara ve gerçekçi dövüş animasyonları, en iyi konsol oyunlarına rakip olabilir.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın