e
sv

Shadow of the Colossus Ps4 İncelemesi

1131 Okunma — 21 Şubat 2018 07:14
avatar

ORHAN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Shadow of the Colossus oyunu PlayStation 2 kullanıcıları tarafından ençok oynanan ve sevilen oyunların başında geliyordu. Şimdi Shadow of the Colossus oyunu grafik , ses ve kontrolleri yenilenerek PlayStation 4 kullanıcılarına tekrardan sunuldu. Gelin bir zamanların oldukça sevilen oyununun şimdiki Shadow of the Colossus PS4 ‘ü inceleyelim.

Ölen kız arkadaşının ruhunu geri getirmek için 16 devi öldürmesi gereken Wagner isimli bir gencin maceralarını konu alan Shadow of the Colossus oyunu , Wagner isimli kahramanımızın kız arkadaşı Mono ‘nun ölümünden sonra gök yüzünden gelen seslerden kız arkadaşı Mono nun tekrardan hayata dönebilme şansının olduğunu yalnız bunu yapmaları için Wagner ‘ın tapınaktaki 16 heykeli yıkması gerektiğini öğrenir. Tabiki heykelleri yıkmak bukadar kolay değil. Heykellerden birtanesi devasa boyuttaki çok güçlü bir deve yani Colossus bağlanmıştır. Oyun içerisindeki muhteşem grafikler ile birleştirilmiş müzikler sizleri tüylerinizi ürpertecek bir maceranın içerisine sokuyor. Gelin bu muhteşem sayılabilecek bizlerden ve yorumculardan tam puan alan oyunu alt kısımdaki videodan detaylı inceleyelim.

Shadow of the Colossus PS4

YouTube video

Shadow of the Colossus PS4 oyunu hakkındaki yorumlarınızı konu alt kısmındaki yorum bölümünden belirtebilirsiniz. İyi oyunlar.

[affiliate_news id=”1858″]

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Shadow of the Colossus Ps4 İncelemesi