Shopier Valorant Random Hesap (2021)

 Shopier Valorant Random Hesap (2021)
Okunuyor Shopier Valorant Random Hesap (2021)

Shopier Valorant Random Hesap arayanlar için mobil ödeme onayı yapabileceğiniz ve rast gele hesap sahibi olabileceğiniz tüm ilanları göreceksiniz. Satın al işlemleri için tüm ilanlar burada listelenmeye devam edilecektir. Oyunda yer alan önemli ve özel silah skinlerinin yer alabildiği bu hesapların aynı zamanda rütbeleri de değişkenlik gösterebilmektedir. Shopier Valorant Random Hesap satın alarak uygun fiyatlara daha yüksek fiyatlara oluşturulan hesaplara sahip olabilirsiniz. Genellikle uygun fiyatlarından dolayı oyuna yeni başlayanlar veya ekstra hesap sahibi olmak isteyenler yeni hesap oluşturmak yerine bu şekilde random hesaplar satın almak istiyorlar. Ülkemizde en çok kullanılan Shopier üzerinden satın alma işlemleri gerçekleştirerek güvenli ödeme ve alma aşamalarını yapabilirsiniz.

Shopier Valorant Random Hesap Satın Al

Bu sayfanın oluşturulma amacı Valorant oyuncularının Random Hesap satın almak istedikleri zaman Shopier üzerinden en uygun ve en güvenilir adresleri bulmalarını kolaylaştırmaktır. Herhangi bir sponsorluk anlaşması söz konusu değildir, tamamen oyuncuların işlerine yaraması amacıyla oluşturulmuştur. Eğer sizde Valorant random hesap satışı yapıyorsanız Shopier bağlantınızı aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz. Sizin güvenli ve kaliteli bir satıcı olduğunuzu anladığımızda bağlantılarınız yazımızın içeriğine de eklenecektir.

Shopier Valorant Random Hesap Satın Al
Shopier Valorant Random Hesap Satın Al

Riot Games tarafından geliştirilen günümüzün en popüler FPS türündeki oyunu Valorant tüm oyuncuların işlerine yarayacak ekstra satışlarla da ünlüdür. Random Hesap adı verilerek kullanıcılar tarafından satılan hesapların içerisinde bir birinden farklı değerli silah kostümleri de yer alabiliyor. Yeni hesap oluşturmak yerine insanlar rast gele hesap satın alarak hem yüksek kümeli hem de içerisinde hesaba ödedikleri paradan daha fazla paraya gelecek olan silah kostümleri bulabiliyorlar.

1- Kral Valo Random Hesapları

Valorant oyununda en az 3 değerli silah skini çıktığını vaat eden ve kümesinin de en az altın olduğunu söyleyen hesap satıcısıdır. Shopier üzerinden mobil ödeme yaparak hesabın sahibi olabiliyorsunuz. 2021 yılında ayda 100 hesap satışıyla aktif olarak devam etmektedir.

2- Shopier King Valorant Random Hesap

Shopier üzerinden Valorant Random Hesap satışı yapan en eski kullanıcıların başında geliyor. Bugüne kadar yüzlerce başarılı satış işleminde herhangi bir şikayet almamış görünmektedir.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın