Shortcut Run Nedir? Nasıl Oynanır?

Shortcut Run Nedir? Nasıl Oynanır?

Shortcut Run Nedir? ve Nasıl Oynanır? sorularını yanıtladık. Oyunu bilmeyenler için başarılı bir oyun sergilemenizi sağlayacak püf noktalarını anlattık. Eğer sizde Shortcut Run oyununda birinci olmak istiyorsanız önerilerimize göz gezdirin. Aynı zamanda oyunu bilmeyenler içinde Shortcut Run Nedir? gibi sık sorulan soruları cevapladık.

Shortcut Run Nedir?

Shortcut Run, Android ve İOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazların uygulama mağazalarında yer alan bir oyundur. VOODOO tarafından geliştirilen yarış oyunu kategorisindeki Shortcut Run çevrim içi oyuncularla oynanıyor. Bu güne kadar toplamda 20 milyondan fazla indirilen Shortcut Run oyunculardan 5 üzerinden 4 yıldız başarısını yakalamış durumda.

Shortcut Run Nedir?
Shortcut Run Nedir?

Shortcut Run için uygulama mağazasında yapılan açıklamada oyun şu şekilde tanıtılmış;

Rakiplere karşı yarışın ve yol boyunca alabileceğiniz tüm döşeme tahtalarını toplayın!
Yeterince zekiyseniz, yoldan çekilin ve köprüler inşa edin ve bitiş çizgisine herkesten önce ulaşmak için kestirme yollardan yararlanın!

Hile hiç bu kadar şık olmamıştı!

Etkili ve öğrenmesi kolay kontrollerle basit oyun.

https://www.youtube.com/watch?v=qtmDlgH-mmI
Shortcut Run Nedir? Nasıl Oynanır?

Shortcut Run Nasıl Oynanır?

Shortcut Run Nasıl Oynanır? sorusu aslında oyuna yeni başlayacak olan oyuncuların önceden bilgilendirme ve erken başarıların kapısını aralayan bir anahtar kelimedir. Bu sorunun cevapları sayesinde oyuna başladığınız zaman neyin nasıl olduğunu anlayacak ve diğer oyunculardan üstün olacaksınız.

Shortcut Run Nasıl Oynanır?
Shortcut Run Nasıl Oynanır?

Shortcut Run, karakteriniz üzerinde bulunduğu parkurdaki tahta parçalarını toplayarak hedefe ilk ve en kısa sürede ulaşmayı amaçlar. Oyuna başladığınız zaman hemen yerdeki tahtaları toplayın, denize düşmeden elinizdeki tahta sayısını hesaba katarak kısa yollar çizin. Başkalarının denizde oluşturduğu tahtadan yolları da kullanabilirsiniz.

Shortcut Run Oyna

Shortcut Run Oyna
Shortcut Run Oyna

Shortcut Run Oyna sayesinde oyunu cihazlarına indiremeyen oyuncular tarayıcı üzerinden benzeri mini oyunları oynayabilirler. Daha sonra yaşadığınız sorun çözülünce tekrar gerçek oyunu cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Shortcut Run APK İndir

Shortcut Run APK İndir
Shortcut Run APK İndir

Shortcut Run APK İndir hakkında daha önce oluşturduğumuz içeriklerimizi okuyabilirsiniz. Sizlere illegal dosyalar asla paylaşmıyoruz. Amacımız oyunun gerçek dosyalarını uygulama mağazalarından indirmenize yardımcı olmak. Aynı zamanda yaptığımız araştırmalarda Shortcut Run APK adı altında yapılan sahtekarlıkları da açığa çıkartıyoruz.

10
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.