Siccin Serisi Google Drive

 Siccin Serisi Google Drive
Okunuyor Siccin Serisi Google Drive

Siccin Google Drive üzerinden izle ile izlemek veya indir ile indirmek isteyenlerin arattığı terim olduğu için bizden istediğiniz araştırmayı hemen yaptık. Bu araştırmanın amacı Siccin 6 Google Drive gibi sorgularda bulduğunuz sahte sitelerin kullanıcılara zarar verecek yalancı içerikler oluşturmasından kaynaklanıyor. Aynı zamanda burada sizlere ciddi uyarılarda bulunacağız.

Siccin, film serisi hem ülkemizde hemde dünya’da yankı uyandıran korku, gerilim filmlerinin başında geliyor. Korona virüsünden kaynaklı dışarıya çıkmadığımız bu günlerde evde vakit geçirmek için film izlemeyi tercih ediyoruz. Fakat film sitelerinin gereksiz reklamları ve kalitesiz kullanıcı deneyimleri bizleri böyle yerlerden uzak tutuyor. Daha kaliteli bir film izlemek için Google Drive gibi bulut sistemlere yüklenen filmleri aramaya çalışıyorsunuz. Fakat bunu yaparken her ne kadar düşünceniz masum olsa’da çok büyük bir tehlikeyi göremiyorsunuz.

Siccin Google Drive üzerinden indir ile cihazlarına yüklemek isteyen kullanıcılar farkında olmadan cihazlarına virüs yüklüyorlar. Zararlı yazılımcılar bu taktikler ile kullanıcı bularak onların cihazlarına sızıp tüm kişisel bilgileri çalmayı hedefliyor.

Siccin Google Drive

Siccin Google Drive

Siccin Google Drive içerisinde tüm serinin filmlerinin yer aldığını iddia eden ve kullanıcıların bunları cihazlarına indir ile yükleyerek sorunsuz izleyebileceklerini vaat ediyorlar. Fakat Filmlerin böyle siteler üzerinden izinsiz yayınlanması, izlenmesi veya indirilmesi yasaktır. Yasak olan bir şeyi yapmanızı kesinlikle tavsiye etmiyoruz ve önermiyoruz.

Yukarıda verdiğimiz link çalışmıyorsa tekrar deneyin eğer hala çalışmadıysa yorum olarak bunu bize bildirin.

Siccin Film Serisi:

  • Siccin
  • Siccin 2
  • Siccin 3: Cürmü Aşk
  • Siccin 4
  • Siccin 5
  • Siccin 6

Siccin Google Drive üzerinden neden izlememeniz gerektiğini ve tavsiye etmediğimizi size yukarıda anlatmaya çalıştık. Aynı zamanda işinize yarayabileceğini düşündüğümüz dosya yönlendirmelerini yaparak aramak istediğinizi doğru bulmanızı hedefledik.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın