Signal Uygulaması Nasıl Silinir?

 Signal Uygulaması Nasıl Silinir?
Okunuyor Signal Uygulaması Nasıl Silinir?

Signal Uygulaması Nasıl Silinir? sorusu artmaya başladığı için kısaca cevaplayacağız. Hızlı bir şekilde uygulamayı cihazınızdan silebilirsiniz. WhatsApp Siliyoruz boykotundan dolayı çoğu kullanıcı alternatif olabilecek benzer mesajlaşma uygulamaları indirmeye başladı. Son günlerde Signal ve Telegram uygulamasına yoğun ilgi gösterilmeye başladı. Bu mesajlaşma uygulamalarını daha önce indirmemiş ve indirmeyi düşünmeyenler bile bu ilgiden dolayı denemek istediklerini görüyoruz. Signal uygulamasını sevmeyenler uygulamayı silmeye çalıştıklarında hesaplarının da silinmediğini görüyorlar. Bunun için Signal Uygulaması Nasıl Silinir? sorusu çok fazla sorulmaya başladı.

Signal Uygulaması Nasıl Silinir?

Signal Uygulamasını Silmeye karar verdiyseniz uygulamayı cihazlarınızdan kaldırmak yeterli olmayacaktır. Öncelikle Signal uygulamasını mağazadan tekrar indirin. Uygulamaya giriş yapın.

Signal Uygulaması Nasıl Silinir?
Signal Uygulaması Nasıl Silinir?

Eğer Signal Hesabınızı Kapatmak istiyorsanız uygulamayı sildiyseniz tekrar yüklemeli ve giriş yapmalısınız. Aksi halde hesabınız silinmez ve aktif bir şekilde durur. Android veya İOS olarak mobil cihazınızın işletim sistemine uygun adımları aşağıdan takip edin. Signal Uygulaması Nasıl Silinir? sorusu haricinde sormak istediğiniz ve merak ettiğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

Android

  1. Signal’de profiliniz >  Gelişmiş > Hesabı sil’e dokunun
  2. Signal numaranızı girin.
  3. Hesabı sil’e dokunun.
  4. Hesabı silme işlemini onaylayın. 

İOS

  1. Signal’de profiliniz > Gelişmiş >  Hesabı Sil’e dokunun  .
  2. Onaylamak için Devam Et’i seçin.

Yukarıda Signal Uygulaması Nasıl Silinir? sorusunu Android ve İOS işletim sistemine sahip mobil akıllı cihaz kullanıcıları için cevapladık. Bu sayede hesabınızı kapatabileceksiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
367 okunma
okunma2037
0 yorum