Simon Leviev İnstagram Hesabı (2022)

 Simon Leviev İnstagram Hesabı (2022)
Okunuyor Simon Leviev İnstagram Hesabı (2022)

Simon Leviev İnstagram hesabının fazla aratılmasıyla birlikte size resmi adresinin bağlantısını paylaşıyoruz. Paylaştığı videoları izleyebilir ve hesabıyla ilgili son dakika analizini buradan kontrol edebilirsiniz. Günümüzün en büyük ve en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarının başında gelen İnstagram her gün yeni bir kişiyi ünlü etmeyi başarıyor. Araştırılmasına rağmen bulunamayan Simon Leviev isimli İnstagram hesabı çok merak edilmeye başladı. Hesabın gerçek adresini bulamayanlar için aşağıda doğrudan bir bağlantı bıraktık. Aynı zamanda merak edenler için sosyal medya hesabına ait güncel analiz raporlarını da içermektedir. Paylaştığı videolarla ilgili fikir ve düşüncelerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Simon Leviev İnstagram Hesabı

Simon Leviev İnstagram kullanıcısı paylaştığı videolarla herkesin ilgisini çekmeyi başardı. Sosyal medya hesaplarında “Simon Leviev” ismini kullanması onu bu şekilde tanımamızı sağlıyor. Kullanıcılar sebebini bulamadığımız bir şekilde fazla araştırmaya başlamış durumdalar. Bize gelen yoğun istek üzerine her ne kadar bir araştırma yapsak da bu sosyal medya hesabının ne den bu kadar merak edildiğini açıklayacak bir şey bulamadık. Herhalde sevenlerinin çok olması ve çektiği içeriklerin ilgi çekmesinden kaynaklandığını düşünüyoruz.

Çağlar Kablan İnstagram
Simon Leviev İnstagram Hesabı

Aşağıdaki yorum alanına “Simon Leviev İnstagram hesabını neden araştırdığınızı yazabilirsiniz.” bu sayede biz ve bizim gibi düşünen binlerce kişiye bir cevap vermiş olursunuz. Sosyal medya hesapları da bulunan kullanıcının İnstagram da takipçi sayısı her geçen saat artmaya devam ediyor. Genellikle paylaştığı videoların yorumlarını kapatması da dikkatlerden kaçmadı. Çektiği videolarla binlerce kişinin beğendiği başarılı içeriklerin sahibidir. İnstagram uygulamasında ses dosyalarına uygun çekilen videolar oldukça popüler olmayı başarıyor. Ülkemizde bu uygulama sayesinde popüler olan yüzlerce insan bulunmaktadır. Son zamanlarda da ismini sık duymaya başladığımız Simon Leviev İnstagram hesabı hakkında detaylı bir araştırma gerçekleştireceğiz.

Simon Leviev İnstagram Hesabı Neden Araştırılıyor?

Şu anda tüm dünya Netflix’in yeni yapımı The Tinder Swindler’da bahsi geçen Simon Leviev’i konuşuyor! Tinder’da tanıştığı kadınları milyoner olduğuna inandırarak dolandıran Simon’ın yaptıklarını duydukça insan şok oluyor…

İnternette katil avı yapılan Kedilere Bulaşmayın’dan her saniyesinde ‘Bu kadar ileri gitmemişlerdir’ dedirten Kaplan Kral’a kadar birbirinden başarılı yapım dünya çapında ses getirmişti.

Tinder Avcısı, alışagelmiş dolandırıcılık hikayelerinden çok daha farklı, çok daha ‘Yok artık!’ dedirten ve duygusal dolandırıcılık üzerine kurulmuş bir planı anlatıyor.

Hepsinin Simon ile kurduğu bağ farklı olsa da on binlerce -ve hatta bazıları yüzbinlerce- dolar dolandırılmaları ortak noktalarıydı.

İş seyahati bahanesiyle Cecilie’in yanından ayrıldıktan sonra onunla mesajlaşmaya devam etmiş ve devasa büyüklükte gül buketleri yollamış.

Aynı zamanda sürekli olarak evlilik vaadinde bulunuyormuş. Anlayacağınız, Cecilie’i kendisine tamamen bağlayana kadar ona Lev Leviev isimli ‘Elmasların Kralı’ olarak anılan İsrailli iş insanının oğlu olduğuna iyice ikna etmiş.

Yerinin bulunmaması için kredi kartını kullanamayacağını, Cecilie’in kendi adına açtığı kredi kartını kullanması gerektiğini söylemiş. Kredi kartının limitini yükseltmek için onu aylık 90 bin dolar kazanıyor gibi göstermiş ve aynı zamanda da 9 farklı bankadan farklı meblağlarda kredi çektirmiş.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın