Sınırlı Mücadele Hileye Hile (1, 2, 3, 4, 5) Aşama – 2022

 Sınırlı Mücadele Hileye Hile (1, 2, 3, 4, 5) Aşama – 2022
Okunuyor Sınırlı Mücadele Hileye Hile (1, 2, 3, 4, 5) Aşama – 2022

Sınırlı Mücadele Hileye Hile (1, 2, 3, 4, 5) Aşama sayesinde 2022 yılında her platformda kullanabileceğiniz yardımcı şifreleri kullanabileceksiniz. Nasıl kullanılır? ve ne işe yarar? gibi tüm bilgilere buradan erişmeniz mümkündür. Günümüz hayatta kalma oyunlarının aksine ülkemizde çok fazla oynanmasa dahi yarattığı farklı evreni ve bam başka dünyasıyla dünyada yankı uyandıran Sınırlı Mücadele Hileye Hile (1, 2, 3, 4, 5) Aşama oyununa ait hile kodlarını sizlerle paylaştık. 2022 ılı boyunca oyunda kullanabileceğiniz tüm hile kodlarını aşağıda göreceksiniz, aynı zaman da bu hile kodlarını arayan oyuncular bunlarla ilgili sordukları soruların cevaplarını da görebilecekler. Yabancı kaynaklar bu tür hile kodlarını karışık olarak paylaştıkları için insanlar aradıklarını hemen bulamıyor ve karışıklık yaşıyorlar. Biz sizler için oyunda kullanabileceğiniz bu hile kodlarını listeler haline getirdik. Bu sayede herhangi bir konuda hile kodu kullanmak istediğiniz zaman onu hızlıca bulabilecek ve kullanabileceksiniz.

Sınırlı Mücadele Hileye Hile (1, 2, 3, 4, 5) Aşama

Sınırlı Mücadele Hileye Hile (1, 2, 3, 4, 5) Aşama olarak verdiğimiz listemizde istediğiniz eşyayı veya ekipmana nasıl sahip olabileceğinizi anlatacağız. Bunun için yapmanız gereken bazı önemli adımlar bulunuyor. Eğer bunları yapmazsanız veya yanlış anlarsanız hile kodları çalışamaz ve herhangi bir işe yaramaz. Aşağıda verdiğimiz hile kodlarını kullanabilmek için öncelikle konsolu açın. Daha sonra konsola aşağıda verdiğimiz komutu yazarak oyun içerisinde dilediğiniz hileyi yapabilirsiniz.

 • Moongravity: yerçekimi gibi uçmaya yardımcı olur
 • Giantdudes: Bir Dev gibi büyümeye yardımcı olur
 • Antdude: sizi bir karınca gibi küçültür
 • Heytaxi: size yakın arabalar getirecek
 • Dudekong: yakındaki arabaları patlatabilir
 • Nosforever: arabanızın hızını artıracak
 • Suppahotslap: elini ateşleyebilir ve etrafındaki insanları öldürebilir.
 • Night: Saati geceye çevirin 
 • Day: Saati Sabah olarak değiştirin.
 • Evening: Saati Akşam olarak değiştirin
 • Crowd 99
 • dudebolt 
 • Popoplz  
Sınırlı Mücadele Hileye Hile (1, 2, 3, 4, 5) Aşama - 2022
Sınırlı Mücadele Hileye Hile (1, 2, 3, 4, 5) Aşama – 2022

Sınırlı Mücadele Hileye Hile (1, 2, 3, 4, 5) Aşama Nasıl Kullanılır?

 1. Oyunu açın ve oyunun solundaki Telefon simgesine tıklayın.
 2. Tıpkı bir telefon gibi seçenekleriniz olacak ve Cheats.exe’yi bulup üzerine tıklayın.
 3. Hile kodunu verilen boşluğa yerleştirin.

Sınırlı Mücadele Hileye Hile (1, 2, 3, 4, 5) Aşama Nedir?

Lords Mobile , IGG tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir video oyunudur ve Android , iOS ve Steam’den indirilebilir. Oyun oynamak ücretsizdir ve uygulama içi satın alımlar sunar. App Annie’ye göre oyun, App Store (iOS) ve Google Play’de en çok hasılat yapan uygulamalardan (strateji) biri. Oyunun resmi açıklaması, dünya çapında 200 milyondan fazla oyuncuya sahip olduğunu belirtiyor.

2016’da Lords Mobile, “En İyi Rekabetçi Oyun” için Google Play Ödülleri’ni kazandı ve 2017’de “En İyi Çok Oyunculu Oyun” için aday gösterildi ve Google tarafından “Android Mükemmellik Oyunu” olarak adlandırıldı.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın