SKY Store .com – Valorant

 SKY Store .com – Valorant
Okunuyor SKY Store .com – Valorant

SKY Store .com adresi ile erişilmeye çalışılan sayfayı inceledik. Bedava VP kazanmak için oyuncuların denediği yeni bir yöntemin gerçeklerini sizlere anlatacağız. Son zamanlarda Valorant oyuncuları oyun içerisinde kostüm ve çeşitli özel eşyaları bedava alabilmek adına VP kazanmanın yollarını arıyorlar. Bir çok çeşitli hile programı ve sahte siteler oyuncuları bu yönde kandırıyor ve dolandırıyor. Oyuncuların Valorant Bedava VP iddiaları ile kandıran ve dolandırmaya çalışan tüm siteleri ve uygulamaları inceleyip oyuncuları uyarmıştık. Şimdi de SKY Store .com PUBG adı altında paylaşılmaya başlanan bir bağlantıyı araştırdık. Bu bağlantıda oyuncuların bedava VPkazanabilecekleri iddia ediliyormuş.

SKY Store .comValorant için Bedava VP Hilesi hakkında inceleme gerçekleştirdik. 2022 yılına ait olan bu bağlantıların gerçek yüzlerini açıklıyoruz. SKY Store .com gibi sosyal medya ve forum sitelerinde sürekli olarak Bedava Valorant VP Kazanma Hilesi gibi bağlantılar paylaşılıyor. Oyuncularda bu bağlantılara paylaşarak giriyorlar. Biz bu tür güvensiz bağlantıları inceleyip, sonrasında oyunculara anlatıyoruz. Bu sayede zararlı bir durum olduğu zaman önceden fark ederek kendinizi riske atmamış olacaksınız. SKY Store .com Valorant bağlantılarıyla ilgili söylemek istediklerinizi ve sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

SKY Store .com

SKY Store .com olarak paylaşılan link’deki site kullanıcılarına para kazandıran bir site, yani bu linke tıkladığınız zaman reklamı izlerken veya reklama tıkladığınız zaman bunu paylaşan kişiye para kazandırıyorsunuz. Biz yine de devam edip, sonucunda neler olacağını görmek istedik. SKY Store .com Valorant bağlantısında ilerlediğimiz zaman en sonucunda sisteme kayıtlı haber sitelerine yönlendirildik. Valorant Bedava VP kazanmamızı sağlayacak herhangi bir sonuca ulaşılamadı. SKY Store .com Valorant Bedava VP Hilesi adı altında 2022 yılında hiç bir ücret ödemeden hesaplara yapıldığı iddia ediliyor. Bağlantıyı incelediğimiz zaman link kısaltma sitesi üzerinden yapıldığını görüyoruz. Esas bağlantıya gidebilmek için bir kaç reklam geçmemiz gerekiyor. Bu tür sistemlerde linki kısaltanlar linke giren insanlar üzerinden para kazanırlar.

UC Kazan .com - PUBG Mobile
SKY Store .com Valorant

SKY Store .com İnternet sitesine girmeye çalıştığınızda bir engel ile karşılaşıyorsunuz. Google kullanıcısına zarar verebilecek içerikli siteleri gördüğü zaman kısıtlama koyuyor. Bu da site içerisinde oyuncuları kandıracak unsurların yer aldığını göstermektedir. SKY Store .com adresinden Valorant Bedava VP kazanmak için denemeye bile kalkışmayın.

SKY Store .com için herhangi bir sonuca ulaşamadık. Bu tür sahte ve yalan bağlantıları kullanmadan önce hakkında araştırmalar yapmanızı öneriyoruz. Ayrıca eğer gitmek istediğiniz bağlantı ile ilgili bir sonuç bulamadıysanız araştırmamız için bize bildirebilirsiniz. SKY Store .com PUBG bağlantısına tıkladığımız anda bunun bir tuzak olduğunu düşünmeye başladık. Sonrasında karşımıza YouTube videosu geldi. Videoda hile açıklamadaki bağlantıda diyordu. Bağlantıdaki link yine kısaltılmış bir link olduğunu gördük. Yani SKY Store .com Valorant bağlantısı sahtedir.

bmtkzbz4snre aracılığıyla Valorant oyununda kullanabileceğiniz bedava VP kazanmak isteyenlerin sayısı oldukça fazla. 2022 yılında hizmete giren bu tarz siteleri sizler için araştırıyor ve nasıl bedava kazanabileceğinizi anlatıyoruz. Tencent Games tarafından geliştirilen günümüzün en popüler hayatta kalma oyunlarının başındaki Valorant ülkemizde de oldukça popüler. Özellikle Valorant oyunları oyun içerisinde farklı karakterler ve kostümler alabilmek için bedava VP nasıl kazabileceklerini araştırıyorlar. SKY Store .com tarzı siteler de bu arayışlar içerisine giren oyunculara selamlar biz sizlere bedava VP veriyor diyerek ilgilerini üzerlerine çekiyorlar. Burada kesinlikle illegal dosyalar ve siteler paylaşılmamaktadır. Amacımız bu tür sitelerin gerçek yüzlerini ortaya çıkarmak ve oyuncuların güvenliklerini sağlamaktır.

skystore. com Valorant VP kazanmak isteyen oyuncuların çeşitli ödüller kazanmasını sağladığı iddia edilen bağlantıyı inceledik. Tüm gerçekleri öğrenin. sky store .com, uzantılı bağlantı son zamanlarda birçok sosyal medya sitesinde oyuncular arasında yayılmaya başlandı. Valorant oyuncuları oyun içerisinde illegal yazılımlar kullanmadan çeşitli şekillerde Bedava VP kazanabileceklerini düşünüyorlar. Fakat böyle bir durum söz konusu değil. Yazımızın devamında esas olan gerçeklerden bahsediyoruz.

SKY Store .com – Valorant

SKY Store .com Valorant Bedava VP kazanabileceğinizi düşünen binlerce oyuncu var. Çeşitli popüler sosyal medya uygulamaları ve siteler üzerinden bu tür reklamları görüyorlar. Böyle siteler uygulamalara reklam veremeyeceği için kendi reklamlarını hesaplar açarak gönderi paylaşıp yapmaktadır. Artık günümüzdeki hırsızlar cüzdan çalmak yerine cüzdan bilgilerinizi çalıyorlar. Yani sizin paranızı cebinizden çalmak için cüzdanınızı çalmalarına gerek kalmadı. Zaten her bilginizin bulunduğu telefonlarınıza sızarak da olabildiğince fazla paranızı çalabiliyorlar. İşte Valorant bedava VParayanlar da Vipcs1 .com gibi siteleri ziyaret ederek kendi cüzdanlarını hırsızlara teslim etmiş oluyorlar. Skystore .com, her ne kadar bedava VP dağıttığını iddia etse’de esas amaçları Valorant oynayan oyuncuları tuzaklarına düşürmek.

Sosyal medya uygulamaları üzerinden oyuncuları hedef alan gönderiler paylaşıyorlar. Tıpkı sitelerindeki sistem çalışıyormuş gibi hazırladıkları sahte video ve görselleri paylaşıyorlar. Bunları gören oyuncular da kendilerinin de bedava VP kazanabileceğini düşünüyor ve bu siteleri ziyaret ediyorlar. sky store Valorant gibi daha yüzlerce farklı tuzak bulunmaktadır. Buraya gireceğiniz telefon numarası bilgisi veya bir onaylama işleminiz pahalıya patlayacaktır. Kesinlikle bu tür sistemlere güvenmeyiniz. Hatta APK uzantıları dahil olmak üzere Valorant oyununda herhangi bir VP hilesi yapamazsınız. Yapabileceğinizi söyleyen ve iddia edenlerden korkun ve uzak durun. Bağlantıyı incelediğimiz zaman yasal olmayan reklamların olduğu bir siteye yönlendirdiğini görüyoruz. Bu site sonucunda daha önceki Valorant BC Hilesi yazımızda bahsettiğimiz dolandırıcılık yöntemlerinin kullanıldığını gördük. SKY Store .com isimli bağlantı hakkındaki düşüncelerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

UCMax .com Valorant Ürünleri

SKY Store .com İnternet sitesi üzerinden Valorant oyuncuları bedava VP kazanmak istiyorlar. Bunu nasıl yapacaklarını merak ettikleri için çok fazla bu soru sorulmaya başladı. Fakat yukarıda yaptığımız araştırma sonuçlarını okuyunca bu sorunun ne kadar gereksiz olduğunu da anlayacaksınız. Eğer dolandırılmak istemiyorsanız tüm bu illegal yollardan uzak durun. Çünkü aklınızın alamayacağı kadar farklı yöntemler üzerinden insanları dolandırmaya çalışıyorlar.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın