Slap Kings APK ve Hile İncelemesi

Slap Kings APK ve Hile İncelemesi

Slap Kings APK ve Hile arayanlar için tüm arama motorlarında yer alan kaynakları inceleyerek oyuncular hakkında bazı tavsiyelerde bulunmaya karar verdik.

Slap Kings adlı mobil aksiyon oyunu Gameguru tarafından geliştirilen ve Android işletim sistemli cihazların uygulama mağazalarında yayınlanan şuanın trend popüler oyunları arasında yer alıyor. Eskiden tüm oyuncuların bildiği bir atasözümüz vardı belki duymuşsunuzdur, “Yeni bir oyun çıkmadan Çinliler hilesini bulur” diye. Artık o atasözü yerini Çinlilere değilde oyuncuların bilgilerini çalmaya çalışan dolandırıcılara bırakıyor. Tabi’ki bunu temiz bir şekilde yapanlarda var fakat yasak olan bir şeyi ne kadar temiz yapılabilir orası tartışılır.

Slap Kings APK dosyaları adı altında son iki gündür çok yüksek veri trafiği tespit edildi. Yani oyuncular henüz bunu aramazken bile bazı yurt dışı kaynaklar bunu oyuncuların arayacaklarını düşünerek piyasaya yaymaya başladılar. Bu durumda oyun geliştiricilerinin rakiplerinin yaptığı bir strateji olarak görülebilir fakat bunun arkasında yasa dışı şebekenin olduğunu düşünüyoruz.

Slap Kings Hilesi yapabileceklerini oyunculara hem anlatıp hemde bazı görsellerle kandırarak piyasa yaydıkları APK dosyalarının indirilmesini sağlıyorlar. Bu dosyalar içerisinde yer alan zararlı yazılımlar ile kendi kötü amaçlarını gerçekleştirmeye çalışıyorlar. İncelemede bulunduğumuz konunun detaylarını aşağıda daha iyi anlatmaya çalıştık.

Slap Kings APK Hile

Slap Kings APK Hile
Slap Kings APK Hile

Slap Kings APK, Hile olarak 2 farklı fakat aynı kapıya çıkan kelimelerle oyuncuların cihazlarına sızabilecekleri bir aralık olarak tanımlanabilir. Oyun çıktığı andan itibaren popülerliğini sürdürüyor, oyunun kalitesi ve oyuncularına sunduğu deneyimle bu ilginin daha da artabileceğini düşünüyoruz.

Slap Kings adlı oyun oldukça başarılı fakat bu başarılı oyunu kullanarak oyuncuların kişisel bilgilerini çalmaya çalışanların amacını bilmeyenler için onu’da anlatacağız. Oyunun paylaşıldığı gerçek uygulama mağazaları haricinde hiç bir yere güvenmeyin. Eğer çok bilindik ve daha önce kullandığınız bir yer varsa orayla devam edebilirsiniz fakat yeni ve yabancı kaynakları kesinlikle önermiyoruz.

Slap Kings APK versiyonları genellikle oyuncuların sıkıldıkları reklamları ortadan kaldırmaya ve uygulama mağazalarında sıkıntılar olan oyuncuların cihazlarına rahat bir şekilde indirebilmelerini sağlıyor. Fakat bu dolandırıcılar hem bu APK dosyaları içerisinde hemde Slap Kings Hile adı altında paylaştıkları dosyaların içerisine zararlı yazılımlar yerleştirerek çok büyük tehlike saçıyorlar.

Geleceğin en büyük dolandırıcılık yöntemleri arasında adını göreceğimiz sistemi şimdiden keşfederek tüm oyuncuları uyarmaya çalışıyoruz. Özellikle popüler ve ülkemizde çok sık aratılan kelimelere yönelmemizin sebebi bunların önüne geçmeye çalışmak. Hiç bir şekilde hile paylaşmıyor ve kullanılmasını önermiyoruz. Bu içeriğimiz hile adı altında oyuncuları dolandırmaya çalışanları gün yüzüne çıkartmak.

Slap Kings APK

Slap Kings APK
Slap Kings APK

Slap Kings APK başlığıyla yabancı kaynakların piyasaya yaydığı dosyaları bazı küçük yerli siteler bu kumpası bilmeden paylaşıyorlar. Onlara herhangi bir suç bulmuyoruz fakat bu olayların çok ciddi sonuçlar doğurabileceğini herkesin bilmesi gerekiyor.

Slap Kings oyununa hem maddi hemde manevi zararlar açarak oyunun haklarını çiğnemek, bir sanat eserini çalmakla aynı kefede tutulabilir. Bundan dolayı APK tarzındaki dosyalara pek sıcak yaklaşmıyor ve onaylamıyoruz.

Bu yazımızda uyarıda bulunmak istediğimiz önemli nokta Slap Kings APK dosyaları yabancı kaynaklardan yayılan zararlı yazılımlarla dolu olduğu. Yani bunu cihazına indiren ve kuran bir oyuncunun tüm kişisel bilgileri başkalarının eline geçebiliyor. Banka hesap bilgileri, sosyal medya hesapları, fotoğraf galerisi ve daha fazlası. Çok dikkatli olmanızı ve bunlardan uzak durmanızı öneriyoruz.

Slap Kings Hile

Slap Kings Hile
Slap Kings Hile

Slap Kings Hile en tehlikeli gördüğümüz hem oyun içerisinde haksız rekabet ortamı oluşturabilecek hemde bunları kullananların kişisel bilgilerinin çalınmasıyla sonlanacak kötü bir yolculuk. Slap Kings oyunu içerisinde para, güç, reklam, eşya ve daha fazlasını kolayca kazanabilmeyi vaat ederek oyuncuların aklını çelmeye çalışıyorlar.

Yaklaşık 4 gün içerisinde 1 milyon indirilme barajını aşan Slap Kings adlı aksiyon oyununu severek oynayan ve zevk alan oyuncuların haksız bir rekabet ortamında oyunu oynamak istemeyebilirler. Bundan dolayı hile kullanan ve kullanmaya çalışan oyuncular tespit edilerek cezalandırılıyor.

Aynı zamanda Slap Kings Hilesi diye cihazlarınıza indireceğiniz APK dosyaları yabancı kaynakların yerleştirdiği zararlı yazılımlarla dolu olabileceği için kendinizi büyük bir riske atmış olacaksınız. Bu yüzden tüm bu yasal olmayan şeylerden uzak durarak güvenli bir ortamda oyun oynamanızı öneriyoruz. Sormak istediğiniz soruları, fikir ve düşüncelerinizi aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz.

15
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.