Snapchat Bana Özel Şifre Kırma (2021)

 Snapchat Bana Özel Şifre Kırma (2021)
Okunuyor Snapchat Bana Özel Şifre Kırma (2021)

Snapchat Bana Özel Şifre Kırma ile deneme ve yanılma yöntemlerini kullanarak başkalarının hesaplarını ele geçirebileceğiniz iddia edilmektedir. 2021 yılın bunun doğru olup olmadığını sizler için test ettik ve denedik. Bir dönem oldukça popüler olan sosyal medya uygulaması Snapchat hala milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılmaktadır. Her ne kadar diğer popüler sosyal medyalarda olduğu gibi buradaki hesaplarında güvenliği üst düzeyde olsa da, bazı dedikodular yayılma başladı. Snapchat Bana Özel Şifre Kırma adı altında bir şeylerin döndüğünü düşünüyoruz. Kullanıcılar böyle bir şeyin olduğunu duyacaklar ki, bunu nasıl yapabileceklerini araştırıyorlar. Bizde sizler için bir başkasının hesabını ele geçirmenizi sağlayacak şifre kırma yöntemlerini araştırdık ve bu sistemi sizler için denedik. Sonuçları duyunca şaşıracaksınız.

Snapchat Bana Özel Şifre Kırma

Snapchat uygulamasına üye olan kullanıcılar tarafından paylaşılan ve herkesin duyduğu bana özel şifre kırma sistemini sizler için inceledik. Yabancı kaynaklar tarafından kurulan bir çok İnternet sitesi bulunmaktadır. İddia ettikleri o dur ki; birisinin Snapchat hesabını çalmak için “bana özel şifre kırma” adı altındaki sistemle bu işlemi kolayca yapabilirsiniz. Bizde daha önce olduğu gibi sizler için kendimizi riske atarak bu durumu bir denemek istedik. Çalmaya çalıştığımız hesap kendimizin hesabıydı.

Snapchat Bana Özel Şifre Kırma
Snapchat Bana Özel Şifre Kırma

Bir kaç farklı sistem piyasa da bulunmakta fakat hepsinin sonucu aynı. İlk olarak sizden para yatırmanızı isteyenler olacak. Bunlara sakın güvenmeyin çünkü para yatırdıklarını sıradan teknikleri kullanarak amatörce hesap çalmaya çalışıyorlar. Bunlar tam bir fiyasko o yüzden dolandırılabilirsiniz. Bir diğer sistem ise popüler diğer uygulamalarda da yabancıların istila ettikleri bir yöntem. Öncelikle sizden hesabınızı çalmak istediğiniz kullanıcı adını istiyor. Daha sonrasında şifresini kırılmaya başladığını söyleyen bir ekran yükleniyor. Ardından ise Snapchat Bana Özel Şifre Kırma uygulaması sizden bir doğrulama talep ediyor.

Bu doğrulama tamamen dolandırıcılık için geçerlidir. Gireceğiniz telefon numarasını bir abonelik sistemine dahil edecekler ve sizden para kesilecek. Bu durumda da bunu size yaptıranlar kesilen abonelik sisteminden para kazanacaklar. Kesinlikle böyle bir şeye kalkışmayın. Aynı zamanda yine Snapchat Bana Özel Şifre Kırma adı altında dosyalar paylaşanlar da bulunmaktadır. Paylaşılan dosyaların içerisinde yer alan zararlı yazılımlar da sizlere ciddi zararlar verebilir. Tüm bu illegal adımlardan geri durmanız sizin yararınıza olacaktır.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın