Snapchat Bana Özel Silinen Fotoğrafları Geri Getirme 2022

 Snapchat Bana Özel Silinen Fotoğrafları Geri Getirme 2022
Okunuyor Snapchat Bana Özel Silinen Fotoğrafları Geri Getirme 2022

Snapchat Bana Özel Silinen Fotoğrafları Geri Getirme işlemlerinin nasıl gerçekleştiğini bilmeyenler için 2022 yılında bunu nasıl yapabileceğinizi anlatıyoruz. Kolay yöntemlerle daha önce sildiğiniz fotoğraflarınızı tekrar galerinize getirebileceksiniz. Yıl sonuna kadar ülkemizde kullanılan tüm Snapchat telefonlarında bu işlemlerin nasıl yapıldığına dair bilgiler sizlerle paylaşılacaktır. Eğer silinen fotoğrafı geri getirmeyi başaramadıysanız yorumlarda bu durumu belirtin.

Snapchat Bana Özel Silinen Fotoğrafları Geri Getirme olayı birçok kullanıcı tarafından çok soruluyor. İnsanlar yanlışlıkla sildiği bazı fotoğrafları geri getirmek istiyor olabilir. Bu fotoğrafların geri getirilmesi bazı olasılıklar dahilinde ihtimal sahibidir. Makalemizde Snapchat Bana Özel Silinen Fotoğrafları Geri Getirmek için yapabileceklerinizi anlatacağız. 

Snapchat Bana Özel Silinen Fotoğrafları Geri Getirme 2022 Nasıl Olur?

Snapchat Bana Özel Silinen Fotoğrafları Geri Getirme için 2022 yılında programa ihtiyacınız olmayabilir. Snapchat silinen fotoğrafları eğer daha yeni sildiyseniz. Fotoğraflar uygulamasını açtığınız zaman alt kısımda silinenler bölümünden kurtarabilirsiniz. Bir fotoğrafı sildiğiniz zaman 40 gün kadar silinenler kısmında kalır ve silinmez. 40 gün sonra ise eğer fotoğraflarınız kurtar seçeneği ile yeniden fotoğraflarınız arasına eklenmez ise tamamen silinir. 

Snapchat Bana Özel Silinen Fotoğrafları Geri Getirme Programı

İPhone Silinen Fotoğrafları Geri Getirme Programı
Snapchat Bana Özel Silinen Fotoğrafları Geri Getirme

Herhangi bir program ismi vermeden önce bir seçenek daha vermek istiyorum eğer iTunes programını bilgisayarınıza indirirdiyseniz ve daha önce fotoğraf ve videolarınızı yedeklediyseniz oradan fotoğraf yedeklerinizi geri indirebilirsiniz. Program olarak ise iMyFone D-Back Snapchat Data Recovery​ programını indirerek Snapchat silinen fotoğrafları geri getirebilirsiniz.

Snapchat Bana Özel Silinen Fotoğrafları Geri Getirme Uygulaması Ücretsiz

Sizlere söylediğim bütün yöntemlerin hepsini ücretsiz olarak kullanabilir ve Snapchat silinen fotoğrafları geri getirebilirsiniz. Bilindiği üzere İOS içerisinde genel olarak işlemler ücretli olur ama bu işlemleri ücretsiz şekilde halledebilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın