Snapchat Engel Kaldırma İşlemi

Snapchat Engel Kaldırma İşlemi

Snapchat Engel Kaldırma İşlemi. Snapchat Engel Kaldırma Nasıl Yapılır? Snapchat Engel Kaldırma Ne İşe Yarar? Snapchat Bir Kullanıcı Nasıl Engellenir? Sosyal medya kullanırken bazen başka kullanıcılar ile bir şekilde aramız bozulabilir. Bazen bu küsmeler küçük sebeplerden kaynaklanırken bazen siber suç diyebileceğimiz sebeplerden olabilir.

İlk başta hadi basit sebeplerden bireyler arası atışma oldu ve biri diğerini Snapchat içerisinde engelledi. Snapchat Engel Kaldırma İşlemi Nasıl Yapılır? Konuyu Snapchat ile ele alıyorum çünkü insanlar daha çok Snapchat ile ilgili aratmışlar. Diğer bir olay diyelim ki iş ciddi bir tartışmaya büründü. Snapchat Bir Kullanıcı Nasıl Engellenir? Bu tarz soruların cevapları ekibimizce araştırıldı. Alt başlıklarımızda cevaplarımızı bulabilirsiniz.

Snapchat Engel Kaldırma Nasıl Yapılır?

Snapchat Engel Kaldırma Nasıl Yapılır?
Snapchat Engel Kaldırma Nasıl Yapılır?

Snapchat uygulaması içerisinde bir kullanıcının engelini kaldırmak için Hesap işlemleri kısmına gidiniz ve Engellenen’e tıklayınız. Kullanıcı’nın engelini kaldırmak için kişi’nin yanındaki X işaretine tıklayınız. O kişileri önceden engellediğiniz için engellerini kaldırdıktan sonra tekrardan arkadaş eklemeniz gerekmektedir.

Snapchat Engel Kaldırma Ne İşe Yarar?

Snapchat içerisinde önceden engellediğiniz bir kişi’nin engelini kaldırmak onu affetmek anlamına gelebilir. Bu bütün sosyal medya için geçerlidir. Bu yaptığınız karşınızdaki kişiye merhamet göstergesi olarak adlandırılabilir.

Snapchat Bir Kullanıcı Nasıl Engellenir?

Diyelim ki Snapchat uygulamasını açtınız ve kamera kısmındasınız. Ekranı sağa kaydırdığınız zaman arkadaşlarınızla yaptığınız tüm sohbetleri açıp okuyabilir ve görebilirsiniz. Engellemek istediğiniz kişiyi seçin ve ekran’ın sol üstündeki hamburger simgesine dokunun.

Snapchat Bir Kullanıcı Nasıl Engellenir?
Snapchat Bir Kullanıcı Nasıl Engellenir?

Sonra ayarlara girin ve alt tarafta eğer uygulamayı Türkçe kullanıyorsanız engelle, İngilizce kullanıyorsanız block yazısı var, ona tıklayınız. Bu sayede istediğiniz kişiyi engellemiş olursunuz.

20
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.